1 HAFTALIK KAZANCINI MEHMETÇİK VAKFI'NA BAĞIŞLAYACAK

1 HAFTALIK KAZANCINI MEHMETÇİK VAKFI'NA BAĞIŞLAYACAK

Bursa Yenişehir’de faaliyet gösteren SİM – SÜT sahibi Ahmet İçöz, 1 haftalık kazancını Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacak.

Ordumuz, sınır ötesi operasyonlarına devam ederken, vatandaşlardan da ordumuz ve Mehmetçiğe destek üstüne destek yağıyor.

1 HAFTALIK KAZANÇ MEHMETÇİK VAKFI’NA…    

Yenişehir’de İznik Yolu üzerinde (Sedef Pastanesi yanı) faaliyet gösteren SİM – SÜT sahibi Ahmet İçöz de, 16 Şubat Cuma gününden 22 Şubat Perşembe gününe kadar kazanacağı parayı Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını açıkladı.

SİM – SÜT sahibi Ahmet İçöz, “Askerlerimiz vatan için, bizim için canlarını feda etmekten çekinmiyorlar. Bizler bir miktar kazancımızı vermişiz çok mu?” dedi.

FARKINDALIK OLUŞTURMAK ADINA…

Ahmet İçöz, “Mehmetçik Vakfı’na yapacağım bu yardımı gizli olarak da yapabilirdim, ama bir farkındalık oluşturmak adına bu şekilde duyurmayı uygun buldum. İnşallah bir nebze de olsa örnek olabilirim” şeklinde konuştu.

YENİŞEHİR HALKINDAN DESTEK BEKLİYOR

SİM – SÜT sahibi Ahmet İçöz, Yenişehirlileri, 16 Şubat Cuma ile 22 Şubat Perşembe günleri arası işyerine davet etti. İçöz, “Yenişehirli vatandaşlarımız bu tarihlerde ne kadar çok gelir ve alışveriş yaparlarsa, yardım miktarı o kadar çok artmış olur. Bu anlamda Yenişehirli vatandaşlarımızın desteklerini bekliyorum” diye konuştu.  

HABER: NİHAT BIÇAK

Kaynak : http://yenisehirim.com/1-haftalik-kazancini-mehmetcik-vakfina-bagislayacak.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz