10 KEDİCİK YENİŞEHİR CEZAEVİNDE

10 KEDİCİK YENİŞEHİR CEZAEVİNDE

Adnan Oktar’a yönelik operasyonda, tutuklanan ve ‘Kedicikler’ olarak bilinen 10 kadın, Bursa Yenişehir Kadın Kapalı Cezaevine konuldu.

Adnan Oktar’ın 10 kediciği, Yenişehir Cezaevinde.

Adnan Oktar ve grubuna yönelik soruşturmada gözaltına alınanlardan Adnan Oktar dahil 168’i tutuklandı.

Oktar ve grubuna 11 Temmuz sabahı eş zamanlı operasyon düzenlenmişti. 31 farklı suç isnat edilen Oktar dahil 187 şüpheli gözaltına alınmıştı. 

76 kişiye tutuklama talebi

Savcılık, Adnan Oktar dahil 183 şüpheliyi ‘suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ‘çocuğun cinsel istismarı’, ‘nitelikli cinsel saldırı’, ‘şantaj’, ‘malvarlığı değerlerini yurtdışına çıkarma’, ‘cebir, şiddet ve tehdit kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’ suçlarından tutuklanmaları istemiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk etti. Bunlardan 176’sı hakkında tutuklama istendi.

Mahkemeye çıkarılan Adnan Oktar dahil 168 kişi saatlerinde tutuklandı, toplamda 17 kişi serbest bırakıldı. Adnan Oktar Metris Cezaevi’ne gönderildi.

Adnan Oktar’ın kedicikleri olarak bilinen 10 kadın ise, Yenişehir Kadın Kapalı Cezaevine konuldu.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/10-kedicik-yenisehir-cezaevinde.html.html

Yorumlar

  • Cngz

    Cngz

    Kedicikler belki yenişehire dikkat çekerde bu şehir gerçekten bir şehire benzer garajıyla hükümet konağıyla belediye binasıyla yollara otopark çizgileri ve otoparkıyla . Park alanlarıyla yeşil temiz nezih bir şehire döner inşallah maşallah. Nede olsa reklamın iyisi kötüsü olmaz derler son çare kediler

Yorum Yaz