2 KİŞİ TUTUKLANDI

2 KİŞİ TUTUKLANDI

Yenişehir’de önceki gün iki grup arasında çıkan ve 3 kişinin yaralandığı taşlı sopalı kavgaya ilişkin gözaltına alınan 22 kişiden 2'si tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, olayla ilgili gözaltına alınan 22 kişinin sorgusu tamamlandı.

Adliyeye sevk edilen zanlılardan 18'i savcılıktaki ifadelerinin ardından salıverildi.

Tutuklama talebiyle nöbetçi mahkemeye çıkarılan Faruk B. ve Alican A, tutuklandı, V.R. ve S.R. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yenişehir-Bilecik karayolunun 5. kilometresindeki bir tarlada, 31 Ağustos Cuma günü yol verme meselesinden çıkan kavgada bir kişi darp edilmişti. Darp eedilen kişi, yakınları tarafından otomobille Yenişehir Devlet Hastanesine kaldırılmış, daha sonra hastane önünde taraflar arasında çıkan taşlı sopalı kavgada da 2 kişi yaralanmıştı. Olayla ilgili 22 kişi gözaltına alınmıştı. 

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/2-kisi-tutuklandi.html.html

Yorumlar

  • Cemal

    Cemal

    Bence polis, savcı hastane ve civardaki kameraları detaylı incelerse varsa çekilen videoları da iyi olur arabaların kırılan camları ve kamu zararları için ceza kesilmeli bu olay detaylı incelenmeli 2 kişinin tutuklanması basit kalmamalı

  • Cemal

    Cemal

    O kadar hastanenin camları kırıldı kafası yarılanlar terör estirdiler hastane bahçesinde savaş alanı gibi şöyle 15-20 kişiyi tutuklasaydılar bide para cezası kamu malına zarar akılları başına gelirdi ve böyle bunun gibi tiplerede ders olur devletin gücünü hissederlerdiki pategonya mı burası

Yorum Yaz