ACIMIZ BÜYÜK!

ACIMIZ BÜYÜK!

ACIMIZ BÜYÜK!

Yenişehir Coşkun için ağlıyor…

Yenişehir bugün, gencecik bir fidanı toprağa verdi.

10 gün önce geçirdiği motosiklet kazası nedeniyle yoğun bakımda tutulan Nezaket-Barış Erbaş’ın oğulları Coşkun Erbaş, tedavi gördüğü Bursa Esentepe Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Bursa’dan Yenişehir’e getirilen Coşkun Erbaş’ın cenaze Namazı, Hatuniye Camii’nde kılındı. Henüz 16 yaşında olan Coşkun Erbaş’ın Cenaze namazına görülmemiş bir katılım olurken, cami avlusunda üzüntü ve sessizlik hakimdi. Cenaze namazına katılanların yüzünde, gencecik bir fidanı son yolculuğa uğurlamanın derin acıları gözüküyordu.

AYNI İSMİ TAŞIDIĞI DEDESİYLE AYNI KADERİ YAŞADI

Özel bir okulda 11. sınıfta okuyan Coşkun Erbaş, hayatının baharında yaşama veda ederken, acı bir tesadüf de, üzüntüyü bir kat daha arttırdı.

Coşkun Erbaş, ismini taşıdığı dedesi Coşkun Erbaşla aynı kaderi yaşadı. Dede Coşkun Erbaş da, tıpkı torunu gibi uzun yıllar önce motosiklet kazasında hayatını kaybetmişti.

Coşkun Erbaş, gözyaşları arasında Yenişehir İlçe Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Coşkun Erbaş’a Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/acimiz-buyuk!.html.html

Yorumlar

  • Gül

    Gül

    Basımız saolsun

  • Cemil

    Cemil

    Başı sağolsun ailesinin ama maalesef yenişehirde plakasız ehliyetsiz çalıntı motorsikletlerinserbestçe dolaşmasına izin verenlerle yenişehirde ceza işlemi uygulamayın diye rica edenlerin vicdani sorumluluğudur. Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir misali yenişehir çok kaza yaşadı çokta yaşar. Şimdi bi hışımlı trafikte kontrol yaparlar göstermelik sonra unutup giderler.

Yorum Yaz