AİLEDE İLETİŞİMİN ÖNEMİ

AİLEDE İLETİŞİMİN ÖNEMİ

TOKİ Orhangazi Ortaokulu velilerine yönelik ‘Aile Çocuk El Ele’ ana başlıklı aile çocuk iletişimi ve çözüm yolları semineri yoğun bir veliyi katılımıyla düzenlendi. TOKİ Orhangazi ailesi yaklaşık iki saat boyunca duygu dolu anlar yaşadı.

Eğitimci - yazar Recep ÖZKUL’un konuşmacı olarak katıldığı sunumda özellikle anne babalara yönelik ebeveyn olabilmek, geleceği birlikte planlamak, ailede sevgi, eğitimde baba faktörü, aile tutumları, çocuklarımıza kitap ve okuma sevgisi aşılamak, ülke sevgisi ve mücadele ruhu gibi konular bizim inancımız, kültürümüz, değerlerimiz ve ülkemize uygun olarak aktarıldı.

Velilerin kâh ağladığı kâh eğlendiği, dahası eğlenirken öğrendiği seminerde yaşanılan sorunların çözümleri ailede iletişim boyutuyla uygulamalı olarak anlatıldı.

Kişisel Gelişim Uzmanı Recep ÖZKUL’un etkili sunumuna Yenişehir Kaymakamı Sayın Suat Seyitoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Musa Ayaz da katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa AYAZ ailelere en önemli ve değerli çocuğun herkesi evinde bekleyen kendi çocuğu olduğunu ifade etti. Tüm ailelerden bu akşamdan sonra çocuklarına çok sarılmalarını tavsiye etti.

Ailelere yönelik bu tarz güzel çalışmaların devam edeceğini söyleyen okul müdürü Necati ÖZKAN, salonu dolduran okul velilerine teşekkürlerini ilettikten sonra eğitimci yazar Recep ÖZKUL’a günün anısına yazarımıza çiçek takdim etti.

HABER MERKEZİ

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/ailede-iletisimin-onemi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz