Anneler Gününe Özel Küpelerde Çok Özel Fırsatlar!

Anneler Gününe Özel Küpelerde Çok Özel Fırsatlar!

Anneler Gününe Özel Küpelerde Çok Özel Fırsatlar!

Zen sayfalarından elmas karatları arasında büyük bir yarış ve büyük bir festival yaşanıyor. Bu taş festivaline sizlerde davetlisiniz. Eğer kulaklarınızın boş kalmasını istemiyor ve kampanyalar sonlanmadan küpesiz kalmak istemiyorsanız hemen Zen sayfalarına hızlı bir giriş yapın ve kazanan siz olun deriz.

0.6, 0.8, 0.10, 0.20 karat büyülüğünde göz alıcı, birbirinden özel şeffaf ya da renkli taşlar arasında yaşanan bu küpe festivali bu günlerde tüm kadınları büyük bir sevince boğuyor. 14, 16, 20, 27, 30, 36, 40, 50 karata varan değerlerdeki birbirinden özel küpe modelleri her zamanki fiyat etiketinden çok daha indirimli fiyatlarda %30 ve 40’a varan etiketlerle Zen sayfalarında Zen farkı ve güvencesiyle sergileniyor. Her cebe ve zevke hitap eden bu büyük indirim festivalinde Zen güvencesinden yararlanmak ve sertifikalı pırlanta – elmas küpelerden birine belki de birkaçına sahip olmak için elinizi çabuk tutmalısınız zira stoklar tükenebilir.


Forevermarkt küpe modellerini daha önce incelemediyseniz bu tasarımların bir çok bayan tarafından ilgi ve beğeniyle karşılandığını bilmelisiniz. Bunun sebebiyse şu. Her kadının zevk ve beğeni tonu ayrı olabileceği gibi beğendiği aksesuar çizgisi ve tasarımları da farklı olabiliyor. Söz gelimi kimi karakterler daha yuvarlak hatlı takı moellerinden hoşlanırken, daha net ve keskin tavırlara sahip bayanlarsa köşeli takı modellerinden hoşlanabiliyor. Ama Forevermarkt’ların bu konuda taşıdıkları bir özellik var. Zira bu tasarımlar hem köşeli hem de dairesel bir harmoniyi bünyesinde bulundurduğundan çok tercih ediliyor.

Yanı sıra kadınların tarih boyu asla vaz geçemediği bir form olan halka küpe modelleriyse yine Zen sayfalarında klasikleşmiş niteliklerde ve Zen farkıyla sergileniyor. İri pırlanta taşlarla bezeli ya da kum pırlanta taşlarla bezeli bu tarz halka küpe modelleri, günlük kullanım konusunda sizi her zaman kurtarırken joker niteliğindeki takılarınızdan da olabilir. Reina pırlanta küpe modellerini dilerseniz; çift, 3 taş ya da 5 taş formatında kullanabilirsiniz. Dünyanın en büyük klasiklerinden olan elmaslı çiçek küpelerse birbirinden ilginç, sıra dışı formatta çıkıyor Zen sayfalarında karşınıza. Kısacası nostalji kokan bu ürünler sizi büyüleyecektir diye düşünüyoruz.

Öte yandan fantezi küpe modelleriyle sevdğiniz kişi kalbini sizin kulanığınıza kondurabilir, hatta gökteki yıldızları bile bu sayfalardan kulaklarınıza kondurabilir ya da en güzel sarmaşık dalı formatındaki pırlanta küpeleri de kulağınıza taşıyabilirsiniz. Zira Zen sayfalarında fantezi serisinde yok yok!


İnciler, asalet ve romantizm demektir tarihte her zaman. Düşeslerin, İngiliz Kraliyet ailesinin bile her kadın ferdi mutlaka tarihte kulaklarında inci küpelerden taşımıştır. İşte, asaletin simgesi inci küpe modelleri şimdilerde Zen Pırlanta sayfalarında devleşiyor adeta. İster tektaş, ister sallantılı ya da damla inci modellerini indirim günlerinde kulağınıza kondurun gitsin diyoruz.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/anneler-gunune-ozel-kupelerde-cok-ozel-firsatlar!.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz