ARİF EREN’DEN İLK AÇIKLAMA

ARİF EREN’DEN İLK AÇIKLAMA

MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren, ayağının tozuyla yaptığı açıklamada, yerel seçimlere vurgu yaptı. Arif Eren, “MHP Yenişehir ilçe teşkilatında bulunan pırıl pırıl genç ve dinamik arkadaşlarım ile beraber ilk yapılacak olan yerel seçimlerde Yenişehir Belediye başkanlığını almak için şimdiden çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız” dedi.

Arif Eren, Gökhan Yuka’nın istifasından boşalan MHP İlçe Başkanlığı’na, MHP İlçe Yönetim Kurulu’nun tamamımın oylarıyla seçildi.

MHP İlçe Başkanı Arif Eren, ayağının tozuyla MHP İlçe Başkanlığı’nda basın açıklaması gerçekleştirdi.

MHP’li meclis üyeleri ve Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Silahlı’nın da hazır bulunduğu açıklamada konuşan MHP İlçe Başkanı Arif Eren, “Bana bu göreve layık görenlere teşekkür ediyorum” dedi.

MHP İlçe Başkanı Arif Eren, açıklamasında şunları kaydetti: “Yenişehir’imizin güzide basın mensupları, değerli arkadaşlarım, çok kıymetli belediye meclis üyelerim, hepiniz hoş geldiniz. Sözlerime başlamadan önce değerli arkadaşımız, eski başkanımız Gökhan Yuka’nın işlerinin yoğunluğundan dolayı istifa etmesiyle boşalan MHP’nin Yenişehir ilçe başkanlığına, yönetim kurulu arkadaşlarımın oy birliği ile seçilmiş bulunmaktayım.

Bu kutsal ve onurlu görevi bana layık gören teşkilatımıza huzurunuzda teşekkür ederim. Bu görevi de en iyi şekilde yerine getireceğime söz veriyorum. Hepinizin bildiği üzere ülkemiz üzerinde çeşitli oyunlar oynanmaktadır. Bu yüzden çok kritik bir süreçten geçmekteyiz. Dış mihrakların Ortadoğu ve ülkemiz üzerinde çeşitli planları devreye sokmaktadırlar.

Genel Başkanımız Sayın Doktor Devlet Bahçeli, bütün bu tehlike ve planları görüp devletimizin ve hükümetimizin yanında yer almıştır. Genel başkanımızın her zaman söylediği gibi ‘önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben‘ ilkesini sonuna kadar destekliyoruz ve genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Değerli basın mensupları, sizlerin huzurunuzda Yenişehir halkına seslenmek istiyorum. MHP Yenişehir ilçe teşkilatında bulunan pırıl pırıl genç ve dinamik arkadaşlarım ile beraber ilk yapılacak olan yerel seçimlerde Yenişehir belediye başkanlığını almak için şimdiden çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Yüce Allah yar ve yardımcımız olsun.

Ayrıca bugüne kadar MHP’ye hizmetlerde bulunmuş bütün dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Partimizin kapısı sonuna kadar açık olacaktır. Sözlerime son vermeden önce ‘bir olalım, birlik olalım, MHP’yi layık olduğu en üst yerlere çıkaralım. Bunu başaracak güçteyiz. Beni dinleme nezaketinde bulunduğunuz için hepinize yönetim kurulum adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ne mutlu Türk’üm diyene”.

İŞTE GÖREV DAĞILIMI…

Öte yandan, MHP İlçe Yönetim Kurulu yaptığı toplantıda görev dağılımını şu şekilde gerçekleştirdi:

İlçe Başkanı Arif Eren, Ali İkikardaş Başkanvekili-Başkan Yardımcısı, Burak Bal Başkan Yardımcısı, Onur Akman Sekreter ve Abdüssamet Yenilen Muhasip.

HABER: NİHAT BIÇAK 

Kaynak : http://yenisehirim.com/arif-erenden-ilk-aciklama.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz