BAŞKAN AKTAŞ’TAN ORHANİYE ÜRÜNLERİNE ÖVGÜ

BAŞKAN AKTAŞ’TAN ORHANİYE ÜRÜNLERİNE ÖVGÜ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’tan, S.S. Yenişehir Orhaniye Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ürünlerine övgü.

Yenişehir Belediyesi’nin organize ettiği Yenişehir 5. Uluslarlarası Altın Biber Festivali önceki gün sona erdi.

Festival programında yer alan ve Kültür merkezinde sergilenen Yenişehir ürünleri standı da, büyük ilgi gördü.

Ürettiği ürünlerle Yenişehir’in adını ilçe dışına taşıyan ve ürünleriyle büyük beğeni toplayan S.S. Orhaniye Tarımsal Kalkınma Kooperatifi de, açılan stantlarda yerini aldı.

Vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören S.S. Orhaniye Tarımsal Kalkınma Kooperatifi standını açılışın ardından Kaymakam Suat Seyitoğlu, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ile ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, S.S. Orhaniye Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ürünlerinin tadına baktı. Başkan Aktaş, Orhaniye Kooperatifi’nin ürünlerini beğenirken, ürünlerle ilgili övgü dolu sözler söyledi.

Başkan Aktaş’a Peynir çeşitleri, tereyağ, yoğurt gibi ürünler hakkında bilgi veren S.S. Orhaniye Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Satış Sorumlusu Ayhan Sevim, “Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızla birlikte standımızı ziyaret ettiler. Ben de ürünler hakkında bilgiler aktardım. Ürünlerimizin tadına bakan sayın Aktaş ürünlerimizi çok beğendiğini belirtti. Başkan Aktaş ve tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HABER: NİHAT BIÇAK  

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/baskan-aktastan-orhaniye-urunlerine-ovgu.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz