BİBER FESTİVALİ FİNALİ MUSTAFA KESER’DEN

BİBER FESTİVALİ FİNALİ MUSTAFA KESER’DEN

Yenişehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘4. Uluslararası Altın Biber Festivali” muhteşem bir finalle sona erdi. Festivalin son gecesinde sahneye çıkan ünlü sanatçı Mustafa Keser, Yenişehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

 

4. Uluslararası Altın Biber Festivali’nin son günü, Karasıl Köyü’nde Biber Hasat Şöleni ile başladı. Karasıl Köyü’ne giden Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ile Romanya Tortoman kasabası Belediye Başkanı Chitic Lucian, tarlada hasat edilen biberleri yerinde izledi.

 

 

 

KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ…

 

Daha sonra Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Garnizon Komutanı Albay Hakan Cirit, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, MHP İlçe Başkanı Gökhan Yuka ve çok sayıda Yenişehirli vatandaşın katıldığı ‘Kortej Yürüyüşü’ gerçekleşti.

 

 

Kortej yürüyüşü, Santral parkta son bulurken, Tarım Aletleri ve Köy stantlarının açılışı yapıldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, festivale katılan tüm firma ve köylere ‘Katılım plaketi’ verdi.

 

 

 

 

15 Temmuz konulu fotoğraf sergisi ziyareti ile devam eden Festival etkinlikleri, Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’ndeki halk oyunları ve kılıç kalkan ekibi gösterileriyle sürdü.

 

Bu yıl dolu dolu geçen ‘4. Uluslararası Altın Biber Festivali”nin finalini ise, ünlü sanatçı Mustafa Keser yaptı.

 

 

Festival kapsamında Santral Park’ta bir konser veren Mustafa Keser, konser alanını dolduran hayranlarına muhteşem bir gece yaşattı.

 

RECEP ALTEPE’YE ŞARKI SÖYLETTİ…

 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Kaymakam Suat Seyitoğlu, Garnizon Komutanı Albay Hakan Cirit, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl ve çok sayıda Yenişehirlinin takip ettiği konserde sahne performansıyla büyük takdir toplayan Mustafa Keser, Recep Altepe’ye de söylettiği şarkı ile geceye renk kattı.

 

 

Gecenin sonunda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, sanatçı Mustafa Keser’e gecenin anısına bir plaket ve çiçek takdim ettiler.

 

HABER: HÜLYA GEDİKLİ

Kaynak : http://yenisehirim.com/biber-festivali-finali-mustafa-keserden.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz