BİR ANNENİN FERYADI

BİR ANNENİN FERYADI

Sevgili dostlar. Dün bir haber programında, kızını üniversiteye gönderen, fakat cani birinin kızını öldürmesiyle sonuçlanan olayın mahkeme anında annenin caniye karşı feryadı içimi parçaladı.

Ekim ayı içerisinde 40 bayanın ölümle sonuçlanan Cinayetlerin işlendiğini hepimiz biliyoruz. Bu cinayetleri işlenmesinin çoğu sebebi ya eşlerin boşanma zamanı içerisinde veya boşandıktan sonraki yaşamları içerisinde olayların vuku bulduğu görülmektedir.

Kadınlarımıza yapılan tacizler, tecavüzler ve acımasızca işlenen Cinayetlerin bir türlü önlenememesi ve her geçen gün bu olayların daha da çoğalması, aklıselim düşünen insanları ürkütmektedir.

Olayları işleyen kişilerin ilk başta mahkemelerde iyi hallerinden dolayı kesinlikle herhangi bir ceza indirimine gidilmemesi ve en ağır cezaların verilmesi gerekir.

Kendi kız evladımızı kötülüklere karşı korumayı nasıl düşünüyorsak, diğer kız çocuklarımızı da aynı şekilde düşünmeliyiz. Bu gibi vahim sonuçlar yaratan olayları (bonzai gibi ucuza satılan) tetikleme işi, erkeklerin madde bağımlığına sahip olmasından ileri gelmesidir.

Erkeklerin çocukluğunda yetişme ortamlarında ailesinde gördükleri sevgisizlik neticesinde sadist ve sapık ruhlu davranışlarla yapmış oldukları cani hareketlere karşı kızlarımızı hangi yaşta olursa olsun kollamak ve korumak anne ve babaların en büyük görevleridir. Bu konuda kolluk kuvvetlerimize en ufak bir şüphede yapacağımız ihbarlarla, o kişilerin yakalanmasıyla birçok kızımızı o şerefsizin elinden kurtaracağımızı unutmamamız gerekir.

Sevgili dostlarıma sigarasız bir ortamda sağlıklı yaşam dilerim.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/bir-annenin-feryadi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz