BİR KADIN ADAY ADAYI DA İYİ PARTİ’DEN

BİR KADIN ADAY ADAYI DA İYİ PARTİ’DEN

AK Parti de Belediye Başkan adaylıkları sona erse de, diğer partilerde aday adaylığı süreci devam ediyor.

Son olarak İYİ Parti eski yönetim kurulu üyesi Şadiye Korkmaz, İYİ Parti’den Belediye Başkan Aday adayı oldu. Şadiye Korkmaz, Yenişehir’de Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan ikinci kadın oldu. Bilindiği üzere daha önce de AK Parti’den Seda Ersöz Belediye Başkan aday adaylığını açıklamıştı.

Belediye Başkan Aday adaylığını İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Şıracı’ya sunan Şadiye Korkmaz, bir de açıklama yaptı. Açıklama şöyle;

SAYIN İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANIM, DEĞERLİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİM, YENİŞEHİR’DE HAYATI ŞEKİLLENDİREN KIYMETLİ BAYAN ARKADAŞLARIM. DEĞERLİ BASIN MENSUPLARIMIZ, BU AKŞAM BURADA BENİMLE BİRLİKTE OLMANIZDAN DOLAYI BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUM.

25 EKİM 2017 TARİHİNDE İYİLİK VE KADIN HAREKETİ OLARAK KURULAN İYİ PARTİMİZDE KURUCU YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLMAM BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ONUR’DU. 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE YENİŞEHİR’DE TEŞKİLATIMIZLA UYUM İÇERİSİNDE GERÇEK BİR AİLE OLDUK. BUNUN SONUCUNDA İLÇEMİZDE AZIMSANAYAMAYACAK BÜYÜK BİR OY’A ULAŞTIK.

YILLARDIR YENİŞEHİR’E KATKI KOYMAYI,İNSANLARIN DERTLERİ İLE DERTLENMEYİ VE İLÇEMİN TOPLUMSAL MENFAATİNİ HERŞEYDEN ÜSTÜN TUTMAYA GAYRET ETTİM.

HAYATIM BOYUNCA YENİŞEHİR’DE HALKIMIZIN İÇİNDE YER ALDIM. SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDA GÖREVLER YAPTIM. BU ÇALIŞMALARIM ESNASINDA İSTEKLERİ DIŞINDA SIRF GEÇİM KAYGISIYLA ÇALIŞAN İŞÇİLERİN ÖZELLİKLE DE KADIN İŞÇİLERİN ÇOK ZOR ŞARTLAR ALTINDA ÇALIŞTIKLARINI GÖRDÜM. EMEK SÖMÜRÜSÜNÜN CANLI ŞAHİDİYİM. TARLADA ÇALIŞANLAR DIŞINDA ŞEHİRDE ÇALIŞAN KADINLARINDA EMEKLERİNİN SÖMÜRÜLDÜĞÜNÜ BİLİYORUM. TÜM YAŞAMIM BOYUNCA BUGÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRADA EMEĞE, KADINA, ÇOCUĞA VE DOĞAYA SAYGILI OLACAĞIM. BU DOĞRULTUDA ÜZERİME DÜŞENİN FAZLASINI YAPMAYA ÇALIŞACAĞIM.

KADIN DUYARLILIĞI, TİTİZLİĞİ VE ANNE ŞEFKATİYLE FARK YARATAN İCRAATLAR ORTAYA KOYMAYA TALİBİM. KADINIYLA, GENCİYLE, ÇOCUĞUYLA, ESNAFIYLA HER GÖRÜŞTEN İNSANI KUCAKLAYARAK HİZMET ETME ARZUSUNDAYIM. KADIN OLMANIN BELEDİYECİLİKTE FARKLI BİR DUYARLILIK GETİRECEĞİNİ BİLİYORUM.

ŞEHRİN SIKINTILARI VE İHTİYAÇLARINI ÇOK İYİ BİLİYORUM. BU ŞEHRİN DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR OLMASI, GÖZE VE GÖNÜLE HİTAP EDEN BİR HUZUR KENTİ OLMASI İÇİN YOLA ÇIKTIM.

KADINLARIMIZIN, GENÇLERİMİZİN, ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİMİZİN, ENGELLİLERİMİZİN, İHTİYAÇ SAHİBİ VE DEZAVANTAJLI GRUPLARIMIZIN HER ZAMAN

YANINDA OLACAĞIZ, ONLARA POZİTİF AYRIMCILIK YAPACAĞIZ. KADINLAR TOPLUMSAL YAŞAMDA ÜRETİM, İŞ, SİYASET, KÜLTÜR VE SANAT GİBİ ALANLARDA SÖZ SAHİBİ OLMALIDIR. KADIN ELİ MUTLAKA YÖNETİME VE ŞEHRE DEĞMELİDİR. KADINLARIMIZIN SOSYAL VE KÜLTÜREL AÇIDAN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAYACAK HER PROJE BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR. KADINLARIN EĞİTİM VE REFAH DÜZEYİ TOPLUMUN ZENGİNLİĞİNİ YANSITIR VE GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRİR. KADIN DEĞİŞİRSE TOPLUM DEĞİŞİR.

YENİŞEHİR HALKINI MUTLU ETMEK VE YENİŞEHİRİN GELECEĞİNİ SAĞLAM TEMELLER ÜSTÜNE İNŞAA ETMEK KADINIYLA, ERKEĞİYLE GENCİYLE YAŞLISIYLA BİRLİK HALİNDE EL ELE VEREREK GECELİ GÜNDÜZLÜ ÇALIŞMAYLA MÜMKÜN OLACAKTIR.

HEPİMİZ BİLİYORUZ Kİ; KADININ OLDUĞU YERDE NEZAKET VAR, SEVGİ VAR, ESTETİK VAR, HUZUR VAR. HEPİMİZ YENİŞEHİR’DE HUZUR VE MUTLULUK İSTEMİYORMUYUZ? İNANIYORUM Kİ BENİM BELEDİYE BAŞKANI OLMAM, YENİŞEHİR KADINLARI İÇİN BİR GURUR KAYNAĞI OLACAKTIR. ŞEHRİME KADIN ELİ DEĞMESİNİ İSTİYORUM. BEN TAKIM OYUNUNA VE ORTAK AKLA İNANIYORUM. YENİŞEHİR OLARAK TAKIM OYUNU OYNARSAK, ORTAK AKLI KULLANIRSAK BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANIYORUM. BİR BELEDİYE BAŞKANI TAKIMI İYİ KOORDİNE EDEBİLİRSE İYİ BİR TAKIM OLUŞTURURSA, ORTAK AKLI HAYATA GEÇİREBİLİRSE ÜSTESİNDEN GELEMEYECEĞİ PROBLEM OLAMAZ.

ÖZELLİKLE YENİŞEHİRLİ GÜÇLÜ KADINLARIMIZIN ÜRETTİĞİ YÖRESEL ÜRÜNLERİ VE YÖREYE HAS ENDEMİK BİTKİLERİN TOPLANMASI, DAĞITIMI İLE PAZARLANMASI  PROJELERİNİ HAYATA GEÇİREREK, KADINLARIMIZIN EVLERİNE GELİR GETİREREK ONLARI DAHA MUTLU YAPACAĞIZ VE YAŞAM SEVİYELERİNİ YÜKSELTECEĞİZ. HAYALLERE VE HAYATA DOKUNAN PROJELERLE, EN İYİ ÇALIŞMAYI ORTAYA KOYARAK, BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANIYORUM

KENDİNİ İLÇESİNE HİZMET ETMEYE ADAMIŞ BİR KADIN OLARAK, BU KUTLU YOLDA BENDEN DESTEKLERİNİ HİÇBİR ZAMAN ESİRGEMEYEN DUALARI İLE HER ZAMAN BENİM YANIMDA OLAN AİLEME, EŞİME, KIZIMA VE YENİŞEHİR SEVDALISI KADINLARA TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. AYRICA BURADAN KURUCU İLÇE BAŞKANIMIZ NİHAT DOĞAN’A DA EN DERİN SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM. ÜZERİMİZDE EMEĞİ ÇOKTUR. KADINLARIN BULUNMADIĞI HİÇBİR KURUMDA, BAŞARININ OLMAYACAĞINI TEKRAR SÖYLÜYOR. ÖNÜMÜZDEKİ YEREL SEÇİMLERDE İYİ PARTİDEN YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDUĞUMU HUZURLARINIZDA İLAN EDİYORUM.

GAYRET BİZDEN, TEVFİK ALLAH’TAN…

DESTEK VE DUALARINIZI BEKLİYORUM.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/bir-kadin-aday-adayi-da-iyi-partiden.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz