BU KEZ ÖLÜMLE SONUÇLANDI!

BU KEZ ÖLÜMLE SONUÇLANDI!

Önceki akşam İznik Yolu Derviş Eroğlu Bulvarı yol ayrımında meydana gelen kazada, bisiklet sürücüsü Mustafa Kosa hayatını kaybetti.

Yenişehir İznik Yolu üzerinde bulunan kavşaklar ve yol ayrımları adeta tehlike saçıyor.

Bunlardan biri de, Derviş Eroğlu Bulvarı ile Yüzbaşı İsmail Hakkı Bulvarı önündeki onlarca kazaya tanıklık yapan kavşak.

Aynı bölgede önceki akşam yaşanan kaza bu kez, tabiri caiz ise ucuz atlatılamadı.  

59 yaşındaki Mustafa Kosa’nın ölümüyle son bulan kaza şu şekilde yaşandı.

Kaza, Önceki gece saat 23:30 sularında meydana geldi.

İznik yönünden Yenişehir merkeze hareket halinde bulunan Fikret E.’ye ait araç, Derviş Eroğlu Bulvarı’na dönüş halindeki bisiklet sürücüsü Mustafa Kosa’ya çarptı. Kazada Mustafa Kosa, başından ve göğsünden ciddi şekilde yaralandı.

Ağır yaralı Mustafa Kosa, ilk olarak Yenişehir Devlet Hastanesi’ne getirildi. İlk müdahalesi Yenişehir Devlet Hastanesi’nde yapılan Kosa, Bursa’ya sevk edildiği esnada yolda kalbi durdu. Tekrar Yenişehir Devlet Hastanesi’ne getirilen ve kalbi çalıştırılan Mustafa Kosa, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülerek tedavi altına alındı. Ancak Mustafa Kosa, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

2 kız babası olan ve yıllarca çalıştığı Esnaf Kefalet Kooperatifi’nden emekli olan Mustafa Kosa, Yenişehir İlçe Mezarlığı’nda toprağa verildi.

HABER: NİHAT BIÇAK

Kaynak : http://yenisehirim.com/bu-kez-olumle-sonuclandi!.html.html

Yorumlar

  • mehmet derya sünerin

    mehmet derya sünerin

    sevgili mustafa kardeşime allahtan rahmet ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dilerim mekanı cennet olur inşallah

  • Lütfi

    Lütfi

    Yenişehirde yollar, kaldırımlar kavşaklar çok kötü düzenlenmiş. Gerçekten yenişehirde şehirciliği bilen kimse yok. Çok kaza oldu ve ölümlü . Zaten otopark sorunu had safhaya geldi. Bari şehirciliği bilmiyosunuz hizmet alımı yapılabilir. Belediye çalışanları ve itfaiyede tky personeli sayısı artırılmalı belediye başkanı mimar köjenli olmalı yoksa bu yenişehir osmanlıdan beri düzelemediği gibi önümüzdeki yıllardada düzeleceği yok.. yol ve kaldırım düzenlemeleri çok kaliteli değil çevrede aynı durumda. Şehiri bir bütün olarak geliştirmeliyiz ancak gelişigüzel değil kaliteli standartlar seviyesinde. Başı sağı olsun herkesin

Yorum Yaz