CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SEVGİSİ CANINDAN EDİYORDU

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SEVGİSİ CANINDAN EDİYORDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevgisi, Yenişehir kırsal Karasıl Mahallesi’nde oturan 82 yaşındaki Abdülkerim dedeyi az daha canından ediyordu.

Yenişehir’de önceki gün yaşanan olay şöyle gelişti: 5 çocuklu 82 yaşındaki Cumhurbaşkanı sevdalısı Abdülkerim Şen, köyde 78 yaşındaki eşi Hikmet Şen’le beraber yaşadığı tek katlı ahşap evin bahçesindeki güvercin baktıkları kulübeye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın posterini astı. Bu durumu gören kimliği belirsiz bir kişi, 156 Jandarma ihbar hattını arayıp, ‘Abdülkerim Şen, evin tuvaletine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı’ diyerek ihbarda bulundu. İhbar üzerine aynı gün saat 19:0’da Karasıl Mahallesi’ne gelen Yenişehir İlçe Jandarma görevlileri, Yenişehir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla Abdülkerim Şen’i gözaltına aldı. Yürümekte zorluk çeken ve askerlerin kolları arasında jandarma aracına bindirilen Abdülkerim Şen, ‘Gözaltı Giriş Raporu’ için Yenişehir devlet Hastanesi’ne getirildi. Rapor için muayene edilen yaşlı adamın muayene esnasında tansiyonu yükselince, hemen kan tahliline başvuruldu ve bu arada da serum takıldı. Gözetim altında bulunan Abdülkerim Şen, gece 23:30 sularında ‘Kalp krizi’ riski nedeniyle Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Sabaha karşı durumu düzelen yaşlı adam, Yenişehir Cumhuriyet Savcılığı’na götürülerek ifadesi alındı. Abdülkerim Şen, ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

ABDÜLKERİM ŞEN: CUMHURBAŞKANI’NI SEVMEK SUÇ MU?

Olayı gözü yaşlı bir şekilde anlatan Abdülkerim Şen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seviyorum. Yıllarca çobanlık yaptım. Emekli olamadım. Yaşlı aylığı alıyorum, Yeşil kartım var. Cumhurbaşkanımız yaşlılara bu kadar değer verirken ben nasıl olur da ona hakaret edebilirim? Ayrıca ben o kulübeye Cumhurbaşkanımızın afişini bilerek astım. Orası Güvercinleri baktığımız yer. Güvercin de barışın sembolü. Ben de Cumhurbaşkanımızı Dünya barışının sembolü olarak görüyorum. Bunu yapan art kişilere bir şey demiyorum ama bana bu eziyeti çektirenleri Allah’a havale ediyorum” dedi.

HEYECANDAN TANSİYONU FIRLAMIŞ!

Yaşlı adama neden rahatsızlandığı sorulunca, şu cevabı verdi: “Silahlı jandarmaları karşımda görünce çok korktum. Birden heyecanlandım. O yüzden tansiyonum fırlamış. Ölümden döndüm! Ben bunları hak edecek ne yaptım?”.

HABER: NİHAT BIÇAK

Kaynak : http://yenisehirim.com/cumhurbaskani-erdogan-sevgisi-canindan-ediyordu.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz