DAVUT AYDIN MAZBATASINI ALDI

DAVUT AYDIN MAZBATASINI ALDI

Yenişehir Belediye Başkanı seçilen Davut Aydın, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Osman Yüce'nin elinden mazbatasını aldı.

Yenişehir Belediye Başkanı seçilen Davut Aydın, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Osman Yüce'nin elinden mazbatasını aldı.

Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür merkezindeki törene, Belediye Başkanı Davut Aydın, Şlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Osman Yüce, AK Parti İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu, önceki dönem Belediye Başkanı Süleyman Çelik, MHP’li Belediye Meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Davut Aydın ile birlikte önceki dönem Belediye Başkanı Süleyman Çelik ve diğer MHP’li meclis üyeleri de mazbatalarını aldı.

Mazbata töreninin ardından konuşan Belediye Başkanı Davut Aydın, ‘Yenişehir’imize, Bursa’mıza ve ülkemize hayırlı olsun dedi. Başkan Aydın. ‘Seçimde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Allah kötü niyetli olan insanları göreve getirmesin. Allah bizlere hayırlı işler yapmayı nasip etsin’ şeklinde konuştu.

 

 

ANLAMLI MESAJ...

Vatandaşlara da çağrıda bulunan Başkan Davut Aydın son olarak, "Onlardan tek ricam var. Lütfen çiçek yollamayın. Yenişehir Engelliler Derneği'ne bağış yapmanızı istiyorum. Çicekler solmasın ama engelliler de unutulmasın” diyerek anlamlı bir mesaj verdi.

Başkan Aydın, Yenişehir halkını Cuma günü düzenlenecek devir teslim törenine de davet etti.

 

HABER: NİHAT BIÇAK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/davut-aydin-mazbatasini-aldi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz