DEMİRCİLER ODASI AŞURE GELENEĞİNİ SÜRDÜRDÜ

DEMİRCİLER ODASI AŞURE GELENEĞİNİ SÜRDÜRDÜ

Yenişehir Demirciler Madeni İşler ve Sanatkarları Odası, her yıl geleneksek olarak gerçekleştirdiği Aşure ikramını bu yıl da gerçekleştirdi.

Eski Sanayi Çarşısında bulunan Yenişehir Demirciler Madeni İşler ve Sanatkarları Odası önünde gerçekleşen Aşure ikramına, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, MHP İlçe Başkanı Arif Eren, CHP İlçe Başkanı Süleyman Aydoğdu, İYİ Parti İlçe Başkanı Nihat Doğan, Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fahrettin Bilgit, Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş, S.S. 269 No’lu Yeşilkent Servis Kooperatifi Başkanı Şükrü Sezer, S.S. 21 ve 77 No’lu Yeşilkent Minibüs ve Otobüs Kooperatifi Başkanı Üzeyir Şebin, Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Çekil, Belediye Meclis Üyeleri, Yenişehir Demirciler Madeni İşler ve Sanatkarları Odası üyeleri ile sanayi esnafları katıldı.

Yenişehir Demirciler Madeni İşler ve Sanatkarları Odası Başkanı Odası Başkanı Yusuf Süer, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl ve Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Fahrettin Bilgit ile programa katılanlara Aşure dağıttı. Yusuf Süer, “Aşure geleneğini her yıl devam ettiriyoruz. Bu yıl da arkadaşlarımızla Aşure programını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Programımıza katılımın yüksek olduğunu görüyorum. Programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/demirciler-odasi-asure-gelenegini-surdurdu.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz