DENİZBANK’TAN LİDERE MORAL KAHVALTISI

DENİZBANK’TAN LİDERE MORAL KAHVALTISI

Denizbank Yenişehir Şubesi, Süper Amater Lig A Grubunda yenilgisiz liderliğini sürdüren Yenişehir Belediyespor’a, Doğugücü maçı öncesi Moral kahvaltısı verdi.  

Küfe Restaurant’da verilen kahvaltıya, Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Zekai Dündar, Yenişehir Belediyespor Başkanı Birol Becerik, Yenişehir Belediyespor Yöneticisi aynı zamanda Basın Sözcüsü Nihat Bıçak, Futbol Şube Sorumlusu Ata Bilgiç, Yenişehir Belediyespor Genel Sekreteri Recep Gürsoy, Yenişehir Belediyespor Antrenörü Sadri Güler, Denizbank Yenişehir Şube Müdürü Fahrettin Özlü, Denizbank personeli ile futbolcular katıldı.

FAHRETTİN ÖZLÜ: BAŞARILAR DİLİYORUM

Neşe içinde geçen kahvaltıda konuşan Denizbank Yenişehir Şube Müdürü Fahrettin Özlü, Yenişehir Belediyespor’un elde ettiği başarıdan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, ‘Yenişehir Belediyespor Pazartesi günü önemli bir maça çıkacak. Çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik ve moral motivasyon açısından böyle bir organizasyon yaptık. Takımımıza Pazartesi günü oynayacağı Doğugücü maçında başarılar diliyorum’ dedi.

BİROL BECERİK: YENİŞEHİR SAHİP ÇIKIYOR, MUTLU OLUYORUZ

Yenişehir Belediyespor Başkanı Birol Becerik’de, Denizbank’a teşekkür ederek, ‘Yenişehir’in takımına sahip çıkması bizleri mutlu ediyor. Bu takım gerçekten her şeyi hak ediyor. Bütün teknik kadromuzu ve futbolcularımızı bize yaşattıkları bu mutluluk için teşekkür ediyorum. Pazartesi günü oynayacağımız maçta da hedefimiz galibiyet. İnşallah yenilgisiz yolumuza devam etmek istiyoruz’ dedi.

SADRİ GÜLER: MORALLER YERİNDE

Yenişehir Belediyespor teknik direktörü Sadri Güler’de, oynayacakları zor Doğugücü maçı öncesi futbolcuların morallerinin yerinde olduğunu belirtti.

Sadri Güler, ‘Çok iyi ve uyumlu bir takımız. Bu zamana kadar aldığımız başarılar da bunu gösterdi. Bizim bundan sonra kolay maçımız yok. Her ne kadar ikinci ile aramızda çok fazla puan farkı olsa da biz hedeflerimize ulaşmak için her maça aynı ciddiyetle çıkıyoruz. Pazartesi günü rakibimiz Doğu gücü ve onların da hedefi Play-Off grubuna kalabilmek. Zor ama çok güzel bir maç olacak. İnşallah sakatlıkların olmadığı kaliteli bir maç olur. Ben takımıma güveniyorum ve yenilgisiz yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu önemli maçta bütün taraftarlarımızı bizlere destek olmaya bekliyoruz. Maçın pazartesi oynanacak olması taraftar açısından handikap gibi görünse de, ben taraftarlarımıza güveniyorum. İnanıyorum ki gelecekler tribünleri doldurup ve yaşayacağımız coşkuya ortak olacaklar’ diye konuştu. 

Yenişehir Belediyespor ve Doğugücü arasında oynanacak müsabaka 22 Ocak Pazartesi günü saat: 15:00’de Yenişehir ilçe stadında oynanacak.

HABER: NİHAT BIÇAK 

Kaynak : http://yenisehirim.com/denizbanktan-lidere-moral-kahvaltisi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz