Düğün Magandaları ve Psikopatlar

Düğün Magandaları ve Psikopatlar

Sevgili dostlar…

Her geçen gün daha da çoğalan cinayetler ve düğünlerde, sokaklarda, magandaların silahlarından çıkan kurşunlarla ölüm  veya yaralanmalarla sonuçlanan olayların önüne bir türlü geçilmeyişinin en büyük sebeplerin den bir tanesi, vatandaşların kolaylıkla ruhsatsız silah temin etmeleri ve bulundurmalarında caydırıcı ve ağır kanunların olmayışından ileri gelmektedir.

Öyle bir devirdeyiz ki, internetlerde istediğiniz silah çeşidini çok rahat bir şekilde paranızla alabiliyoruz. Ayrıca bu konuya karşı hiçbir tedbirde alındığınıda görmüyorum.

Çok rahat bir şekilde sanki su tabancası sıkar gibi insanlar birbirini vurabiliyor! Uyuşturucu için gerekli önlemler alınıyor da, UYUŞTURUCU KADAR TEHLİKELİ OLAN RUHSATSIZ SİLAH bulundurmanın, taşımanın suç olduğunu belirtecek caydırıcı önlemler neden alınmıyor ve gerekli ağır cezalar verilmiyor?

Neden silah bataklıkları kurutulmuyor? Yazık değimli o ölen canlara. Yemin ederim ki ülkemizde Emniyet kuvvetleri silahlarla ilgili ev ve iş yerleri araması yapsa, orduya yetecek miktarda ruhsatsız silah ve kurşun bulurlar. Psikopatlar o kadar çoğaldı ki, cinayetlerde bu oranda artıyor. Daha çok kadınlarımızın, genç kızlarımızın ölüm haberleri hepimizi üzüyor ve canımızı yakıyor.

Sevgili dostlarım bu konuda kolluk kuvvetlerimize, ruhsatsız silah bulunduran kişilere karşı, gerekli ihbarlarda bulunalım, unutmayalım ki, bu bir vatandaşlık görevidir.

Eğer ruhsatsız silah bulundurma ve temin etme suçlarına en ağır şekilde ceza kanunlarımızda olsa, kimse kolay kolay temin etme yoluna gitmez. Ve vatandaşların en ufak bir olayda dahi silaha davranmasının önüne geçilebilir. İnsanların huzurlu ve mutlu yaşamlarının temininde eğer kanunlarımızda caydırıcı tedbirleri almazsak o zaman şehir ve düğün magandalarının önüne geçmek zorlaşacaktır. İnsanca bir yaşam istiyorsak, sadist ve psikopatlardan, canilerden, sapıklardan kurtulmak istiyorsak, bunun tek çaresi Emniyet kuvvetlerimize gerekli ihbarları yaparak, o kişileri yakalanmasını ve ağır cezalar verilmesini sağlamaktır.

Sevgili dostlarıma sigarasız ortamda sağlıklı yaşamlar dilerim.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/dugun-magandalari-ve-psikopatlar.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz