EFKAN ALA YENİŞEHİR SALI PAZARI’NDA

EFKAN ALA YENİŞEHİR SALI PAZARI’NDA

AK Parti MKYK Üyesi ve Bursa Milletvekili eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, okul ve kütüphane açılışı için geldiği Yenişehir’in meşhur Salı pazarında, alışveriş yaptı.

Yenişehir Salı pazarında alışveriş yapan AK Parti MKYK Üyesi ve Bursa Milletvekili  Efkan Ala’ya, AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ile Belediye Başkan yardımcısı Zekai Dündar eşlik etti.

Türkiye’nin önde gelen verimli topraklarına sahip olan Yenişehir’de yetişen doğal ürünlerin sergilendiği pazarda alışveriş yapan AK Parti MKYK Üyesi ve Bursa Milletvekili eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Yenişehir Salı pazarında birçok çeşit ürün aldı. Vatandaşlar ile de sohbet eden Ala’ya Yenişehirliler yoğun ilgi gösterdi.
Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, ”Milletvekilimiz, değerli büyüğümüz ilçemizdeki açılışlardan sonra Salı pazarımızda satılan doğal ürünlerden alarak pazarlık alışverişi yaptılar. Kendilerine ilçemizi tercih ettiği için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABER: FATİH AK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/efkan-ala-yenisehir-sali-pazarinda.html.html

Yorumlar

  • Aylin

    Aylin

    Şu bursa yenişehir e yapılacak ototest merkezi ne durumda.2015 yılından beri yılın ilk 6 ayında ototest yapılacak deniliyor yılın son 6 ayında ise hükümetten kimse konuşmuyor.Ne olacak ototest merkezinin hali....

Yorum Yaz