Ekmek Parası

Ekmek Parası

Sevgili dostlar…

İnsanlarımızın çoğu, ekmek parasını alın teriyle kazanmak için çalışırlar. Kimi ticaret hayatında, kimi devlet memuru veya özel şirketlerde işçi olarak, kimi de çiftçi olarak… Ve çalıştıkları sürece kazançlarının bir kısmını biriktirerek emekliliklerinde daha rahat ve huzurlu yaşamaları için az da olsa birikim yapmaya çalışırlar.

Ne yazık ki alın teriyle dürüstlükle kazançlarına göz diken şerefsizler hırsızlar, dolandırıcılar var ki, Allah korkusu yok insanlarda! Haram parayı yemeği sevenler, gün gelir cenabı Allah fitil fitil burunlarından çıkartır.

Sevgili dostlar. Çok sevdiğim bir ailenin başına kendini savcı olarak göstererek 80 yaşındaki hacı amcama musallat olmuşlar. Allah’tan hacı annemiz hacı amcamızdaki tedirginliği anlayarak hemen komşusuna durumu bildirmiş ve emniyet kuvvetleri devreye girerek olay önlenmiş ama şerefsizler yakalanamamıştır. Aslında bu gibi insanların canını yakan kişilere verilecek ceza caydırıcı ağır cezalar olması gerekir bence. Çoğu gözü dönmüş bu insanların çoğu sentetik uyuşturucu kurbanıdır ve soygundan evvel mutlaka uyuşturucu içerek soygun yapmaktadırlar.

Bu devirde, düşmanlar gözlerini güzel ülkemize dikerek, ülkemizin büyümesini engellemek için her türlü kalleşliği yapmaktan kaçınmayan girişimlerde bulunmasına karşılık, vatandaşlarımın daha aklıselim bir şekilde MİLLİ RUH içerisinde kenetlenerek, birbirimize her konuda zarar verecek olaylardan kaçınılması gerekir.

Sevgili dostlar. Kadın cinayetleri hiç eksilmeden devam etmektedir. Bir türlü anlayamadığım konu, boşanma anında veya boşandıktan sonraki zaman içerisinde nasıl bir ruh yapısına sahip erkeklerin eşlerini sokak ortasında ya bıçaklayarak y ada kurşunlayarak cinayet işlemeleri anında hiç mi çocuklarını düşünmezler veya eşlerine yaptıkları saldırı anlarında hiç mi kendi anneleri aklına gelmez? PSİKOPAT ruha sahip olan bu kişilere en ağır cezalar ile cezalandırılması taraftarıyım. Hatta idam edilmeleri gerekir...

Doğuda kalleşçe şehit edilen kahraman Mehmetçiklerimize Cenabı Allah’tan gani gani rahmet. Türk milletine ve ailelerine baş sağlığı dilerim. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE. Sevgili dostlarıma sigarasız bir ortamda sağlıklı yaşamlar dilerim.

EN BÜYÜK SERMEYENİN SAĞLIK OLDUĞUNU UNUTMAYALIM.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/ekmek-parasi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz