EMLAK FUARINA MÜFTÜOĞLU DAMGASI

EMLAK FUARINA MÜFTÜOĞLU DAMGASI

Risingcity Bursa Gayrimenkul Fuarı’nda en büyük üçüncü stantla katılım sağlayan Yenişehir firması Müftüoğlu Emlak ve Yatırım, fuara adeta damga vurdu.

Risingcity Bursa Gayrimenkul Fuarı’na katılan Müftüoğlu Emlak ve Yatırım, aynı zamanda Yenişehir’in tanıtılmasına da büyük katkı sağladı
Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 11-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen fuarda, Müftüoğlu Emlak ve Yatırım standı ziyaretçi akınına uğradı.
Büyük ilgi gören Müftüoğlu Emlak ve Yatırım standının görselliği ise, adeta büyüledi.

MARMARA’NIN PARLAYAN YILDIZI YENİŞEHİR…

Yenişehir Müftüoğlu Emlak ve Yatırım genel koordinatörü Mesut Kılıç, “Öncelikli hedefimiz ilçemizin layıkıyla tanıtımı idi. Maalesef ilçemizin Osmanlı Devletinin ilk başkenti olduğu ve birçok kıymeti tanıtım eksikliğinden dolayı bilinmediğini deneyimlemiştik. Bu sebep ile fuar standımızın temasını; ‘Osmanlı Devletinin İlk Başkenti, Marmara’nın Parlayan Yıldızı Yenişehir’ olarak belirledik. Katılımcıların Yenişehir’in tarihsel köklerine, verimli tarım alanlarına ve büyük devlet yatırımlarına ilgisi yoğundu. Devlet yatırımlarında özellikle, Yenişehir Otomotiv Test Merkezi, YHT- Yüksek Hızlı Tren hattı ve her geçen gün doluluk ve sefer rekorunu kıran Yenişehir Havaalanı dikkatlerin ilçemize dönmesinde önemli rol oynadı. Yenişehir’e her dönem olduğu gibi yoğun İstanbul ilgisinin yanı sıra fuarla birlikte Ankara ve İzmirli yatırımcılarında ilgi ve yatırım alanına girdi. Yenişehir her geçen gün değer kazanan bir bölge, yakın ve uzun vadede Marmara bölgesinin parlayan yıldızı olmaya devam edecek” şeklinde konuştu. 

HABER: NİHAT BIÇAK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/emlak-fuarina-muftuoglu-damgasi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz