EMNİYET MÜDÜRÜ ÜMİT GÜNER’E ZİYARETLER SÜRÜYOR

EMNİYET MÜDÜRÜ ÜMİT GÜNER’E ZİYARETLER SÜRÜYOR

Emniyet Müdürü Ümit Güner, Yenişehir’deki görevine önceki gün başladı.

Emniyet Müdürü Güner’e bu kapsamda hayırlı olsun ziyaretleri de sürüyor.

Göreve yeni başlamasına rağmen her gün onlarca Yenişehirliyi makamında ağırlayan Güner, son olarak da S.S. 21 ve 77 No’lu Yenişehir Yeşilkent Minibüs ve Otobüs Kooperatifi Başkanı Üzeyir Şebin ile S.S. 269 No’lu Yenişehir Yeşilkent Servisçiler Kooperatifi Başkanı Şükrü Sezer’i konuk etti.

S.S. 21 ve 77 No’lu Yenişehir Yeşilkent Minibüs ve Otobüs Kooperatifi Başkanı Üzeyir Şebin ile S.S. 269 No’lu Yenişehir Yeşilkent Servisçiler Kooperatifi Başkanı Şükrü Sezer, Yenişehir Emniyet Müdürü Ümit Güner’e hoş geldiniz dileklerini iletirken, yeni görevinde de başarılar dilediler. 

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/emniyet-muduru-umit-gunere-ziyaretler-suruyor.html.html

Yorumlar

  • Yıldız

    Yıldız

    Yeni emniyet müdürüne hayırlı olması dileklerimle ancak çok iş var yapılacak tarım işçileri hala polis noktalarından açık kamyonetlerle geçiş yapmakta ehliyetsiz motor sücüleri kendine ve çevreye zarar vermekte ve çalıntı plakasız motorla seyahat maalesef çok kolay burda.. yenişehirde otopark düzenlemesi olmamasına rağmen polis cezai işlem uygulamakta bununda çok adil bi şekilde yapıldığonı düşünmüyorum bu zor görev nedeniyle başarılar diliyorum ve yeni bi emniyet binalarına kavuşması dileklerimleYorum Yaz