EMRE’NİN AKÜLÜ ARABA SEVİNCİ

EMRE’NİN AKÜLÜ ARABA SEVİNCİ

Yenişehir’de, Fiziksel engelli 29 yaşındaki Emre Duran’a akülü araba hediye edildi. Akülü arabaya binen Emre Duran büyük sevinç yaşadı.

Bursa’da Organize Sanayi Bölgesi’nde ev aksesuarları işi yapan Rıdvan Sevim, Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkarları Odası’na 1 adet akülü araba hediye etti. Demirciler ve Madeni İşler Sanatkarları Odası Başkanı Yusuf Süer’de yaptığı araştırmayla arabaya ihtiyacı olan Emre Duran’ı tespit etti.

Akülü araç, Emre Duran’a Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri ile Demirciler ve Madeni İşler Sanatkarları Odası Başkanı Yusuf Süer ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı bir törenle teslim edildi.

Kaymakam Suat Seyitoğlu, hayırsever işadamı Rıdvan Sevim’e teşekkür etti. Seyitoğlu, “İhtiyaç sahibi kimselere bu tür şeylerin ulaşması çok önemli. Bugün akülü aracı hediye eden işadamı Rıdvan Sevim’e teşekkür ediyor, devamını bekliyoruz” dedi.

Hayırsever işadamı Rıdvan sevim ise şunları kaydetti: “Ben aslen Yenişehirliyim. İşim Bursa’da. Firma olarak Bursa’ya 3, Orhangazi’ye 1 ve Yenişehir’e de 1 adet akülü engelli arabası hediye ettik. Bu tür yardımlarımız devam edecek. Güle güle kullansınlar”.  

HABER: NİHAT BIÇAK

 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/emrenin-akulu-araba-sevinci.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz