FİKRET HATİPOĞLU MAZBATASINI ALDI

FİKRET HATİPOĞLU MAZBATASINI ALDI

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanlığı’ndan Belediye Başkanlığı için istifa eden Adnan Kamıl’dan boşalan Başkanlığa, Fikret Hatipoğlu atandı.

AK Parti Genel merkezine Yenişehir ilçe başkanlığı için çağrılan Fikret Hatipoğlu, Hakan Dirinli ve Görkem Öz ile görüşen AK Partili yetkililer, ilçe başkanı olarak Fikret Hatipoğlunu atadı.

Mazbatasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’den alan Başkan Fikret Hatipoğlu, “Bizleri bu onurlu göreve layık gören başta genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin büyüklerine şahsım ve partim adına teşekkür ediyorum. Bu güne kadar Yenişehir’de partimizin başarısı canla başla mücadele eden tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Onlardan aldığımız bayrağı daha iyi yerlere getirmek için gece gündüz demeden ekip arkadaşlarımızla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

DİĞER İLÇE BAŞKANLARI DA BELLİ OLDU

AK Parti’de istifalarla boşalan diğer ilçe başkan adayları da belli oldu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, "Görevine atanan yeni ilçe başkanlarımıza başarılar dilerim. İlçelerimize ve Bursa'mıza hayırlı olsun" ifadesinde bulundu.

AK PARTİ’DE ATANAN 7 İLÇE BAŞKANI…

Yenişehir İlçe Başkanı Fikret Hatipoğlu 

Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü 

Keles İlçe Başkanı Özcan Yeni 

Orhaneli İlçe Başkanı Ramazan Turhan 

Mustafaemalpaşa İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu 

Harmancık İlçe Başkanı Yakup Bayram 

Büyükorhan İlçe Başkanı Kamil Turhan 

HABER: FATİH AK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/fikret-hatipoglu-mazbatasini-aldi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz