GARANTİ BANKASI’NDAN YENİŞEHİR ÇİFTÇİSİNE UYGUN KOŞULLARDA KREDİ

GARANTİ BANKASI’NDAN YENİŞEHİR ÇİFTÇİSİNE UYGUN KOŞULLARDA KREDİ

Garanti Bankası Yenişehir Şubesi, Yenişehirli çiftçilere uygun koşullarda kredi verecek.

Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Yenişehir Bursa Şube Müdürü Mahmut Dokgöz ile Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş arasında Tarım Faaliyetlerine yönelik bir protokol imzalandı.

İmza töreninde Garanti Bankası Marmara Bölge Müdürlüğü Tarım Bankacılığı Bölge Yöneticisi Fatih Görmez ile Yenişehir Bursa Şubesi KOBİ Bankacılığı Müşteri Yöneticisi Ali Can İşsever de hazır bulundular.

Protokol kapsamında Oda üyesi çiftçiler, uygun fiyatlar ile yılda bir ödemeli, Konut Kredisi, Traktör Kredisi, Oto Kredisi ve Çiftçi Destek Kredisi kullanabilecekler.

Törende Ziraat Odası Başkanı Sadi AKTAŞ, Yenişehir ’de 521.955 dönüm ekilebilir tarım arazisinin olduğunu, bu alanın 117.179 dönümünün sulu, 404.776 dönümünün de kuru tarıma müsait olduğunu belirtti. Odaya kayıtlı 5 binin üzerinde aktif çiftçi ile tarım faaliyetinde bulunulduğunu belirten Başkan AKTAŞ, bu protokol ile çiftçilerimizin uygun fiyatlar ile finansman ihtiyaçlarını giderebilecek olmalarından memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Garanti Bankası A.Ş. Şube Müdürü Mahmut Dokgöz, banka olarak Tarım Sektörüne çok önem verdiklerini, Bursa’nın en yüksek potansiyele sahip olan ilçelerinden biri olan Yenişehir ilçesinin Çiftçilerine finansal anlamda destek olmaya her zaman hazır olduklarını belirtmiştir. Çiftçilerimizin Kredi ihtiyaçlarının yanı sıra tasarruflarını da yüksek oranlarla değerlendirebileceklerini belirtmiştir.

HABER: NİHAT BIÇAK

Kaynak : http://yenisehirim.com/garanti-bankasindan-yenisehir-ciftcisine-uygun-kosullarda-kredi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz