GENÇLİK KOLLARI MUHAMMET AYAZ’A EMANET

GENÇLİK KOLLARI MUHAMMET AYAZ’A EMANET

AK Parti Yenişehir İlçe Gençlik Kolları’nın 5. Olağan Kongresi yoğun katılımla gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen seçimde Muhammet Ayaz, AK Parti Yenişehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı oldu.

AK Parti ilçe lokalinde düzenlenen kongreye AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse, AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamıl, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Zekai Dündar, Kadın Kolları, İl ve ilçe yöneticileri, sivil toplum ve oda başkanları ile vatandaşlar katılırken, mevcut başkan Görkem Uz, görevi Muhammet Ayaz’a devretti.  

Görevi Muhammet Ayaz’a devreden Gençlik Kolları Başkanı Görkem Uz, “2014 yılında görevi devraldıktan sonra hizmet etmenin haklı gurunu yaşıyorum. Her zaman partimin emrinde çalışmaya devam edeceğim” diye konuştu.

SÜLEYMAN ÇELİK: DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Gençlik Kolları Kongresinde konuşan Belediye Başkanı Süleyman Çelik ise, “Görevi bugün devreden gençlik kolları başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Yıllarca beraber çok çalıştık. İnanarak çıkmış olduğumuz bu yolda hep beraber daha çok çalışacağız” dedi.

ADNAN KAMIL: PARTİMİZ GENÇLERE BÜYÜK ÖNEM VERİYOR

AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamıl da yaptığı konuşmada gençlere verdikleri önemden bahsetti. Adnan Kamıl, ”AK partimiz 16 yıldır iktidarda, biz iktidara geldiğimizde seçilme yaşı 30’du. Liderimiz ve ekibi bunu 25 yaşına çekti. Daha sonra seçme ve seçilme yaşını 18’e indirdi. Bu bizim partimizin gençlere verdiği değer ve önemin en güzel ispatıdır” diye konuştu.

AK PARTİ YENİŞEHİR GENÇLİK KOLLARI ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU:

 BURAK KIZMAZ
 MEHMET ERSEN AKIN
MUHAMMED FATİH ASLAN
 ZEKERİYA SAĞLAM
ALİ ŞEN
SONER AK
EMRAH TAŞCAN
FATİH ALKUŞ
HAKAN DÜVENCİOĞLU
KADİR YILDIRIM
İLKNUR BAL
SALİHA SUBAŞI
MESUT OK
ADEM YILMAM
ZAFER UYGUNER
AHMET ŞİMŞEK
HALDUN AKKUŞ
 HARUN ACAR
SEDEF AYMA

HABER: FATİH AK

Kaynak : http://yenisehirim.com/genclik-kollari-muhammet-ayaza-emanet.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz