GIDA TERÖRİSTLERİ

GIDA TERÖRİSTLERİ

Sevgili dostlar…

İnsanların yedikleri gıdalara her türlü hile karıştıran ve direkt insan sağlığını tehdit eden yiyecekleri üreten, Allah korkusundan uzak olan bu kişilerin insanların yiyeceklerine kattıkları kanserojen kimyasallarla sağlığımızı bozan bu ürünlere, her gün bir yenisi eklenmektedir.

Tarım Bakanlığı bazı zamanlar bu ürünleri üreten firmaları gazetelerde beyan etmekte, ama üreten firmalara para cezası ve iş yeri kapatma cezasından başka caydırıcı bir ceza uygulamasının olmayışı halkımızı her zaman bu yiyeceklerle karşı karşıya bırakmaktadır.

İnsan sağlığı dikkate alınarak, en ağır caydırıcı ceza hükümleri uygulanmış olsa, halkımda sağlıklı yiyecekleri sofrasında görebilecektir. Halkın sağlığı ile oynayan, para kazanma hırsıyla insanlarımızı zehirleyen bu kişilerin yakalanmasında ve onları halka teşhir eden en önemli kurumun belediyeler ve orada çalışan zabıtaların olması gerekir. Ve bu zehirli yiyecekleri yakalayan zabıtayı da belediye tarafından ödüllendirilmesi gerekir. Çünkü halkının sağlığı kadar hiçbir görev o kadar önemli değildir. Bu teröristlerin elinde silah yoktur ama, sağlığı bozucu katkı maddeler, kimyasalları vardır (kostik, boya maddeleri). İnsanların sağlığı ile oynayarak, hile ile para kazanmanın cezası ALLAH indinde ağır olur. Tabi ki içinde Allah korkusu varsa…

Sevgili dostlarım, son zamanlarda süt üreticisinin sütüne herhangi bir zam yapılmadan, peynir, yoğurt, tereyağı gibi ürünler üreten üreticiler kendi yaptıkları bu ürünlere zam yapmışlardır. Üreticiden sütünü alırken herhangi bir zam yapmadan sütü alacaksın, ama türlü bahaneler ortaya çıkartarak kendi ürünlerine fahiş fiyatlarda zam yapacaksın. Ne güzel bir iş oh beee! Ne uyanık tüccarlar var ülkemizde. Görüyorsunuz sevgili dostlarım, Çiftçimin kıymetini eğer bilemezsek, onların zor şartlarda elde ettikleri sebze, meyve ,süt et, yumurta, bal v.b gibi ürünlerinde elde ettikleri alın teri kazançlarında gerekli değeri bulamadıkları taktirde bir gün Allah yardımcısı olsun biz tüketicilerin….

Sevgili dostlarıma sigarasız ortamda sağlıklı yaşamlar dilerim.

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/gida-teroristleri.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz