GÜZELLİĞİNİZ EMİN ELLERDE

GÜZELLİĞİNİZ EMİN ELLERDE

ESTE FİORE ismindeki Güzellik Merkezi, Yenişehir’de açılarak hizmete başladı.

Epilasyan, Cilt Bakımı, Bölgesel Zayıflama, Kalıcı Makyaj, Saç Tasarım ve Bakımı ile Profesyonel Makyaj hizmeti verecek güzellik merkezi ESTE FİORE, Yenigün Mahallesi Öncü Caddesi’nde açıldı.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen açılışa, Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, MHP İlçe Başkanı Arif Eren ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta bir konuşma gerçekleştiren ESTE FİORE Yönetim Kurulu Başkanı Handan Üge, katılan herkese teşekkür etti. Handan Üge, yeni açılan güzellik merkezine tüm Yenişehir halkını beklediklerini de sözlerine ekledi.

BAŞKAN ÇELİK, HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ

Açılışta konuşan Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ise, hepinizi saygıyla selamlıyorum diye başladığı sözlerini şöyle sürdürdü: “Güzel bir sonbahar gününde, böyle güzel bir işyerinin açılışında sizlerle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Gelişen ilçemizin artık bu işyerleriyle kendini belirli bir noktaya getirmesi gerçekten güzel bir şey. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz işyerinin öncelikle işyeri sahiplerine, ilçemize ve bölgemize hayırlı olmasını Yüce Mevlamdan niyaz ediyorum”.

KAYMAKAM SEYİTOĞLU: YENİŞEHİR’İN BİR EKSİĞİ GİDERİLDİ

Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’da açılışta yaptığı konuşmada, yeni açılan güzellik merkezinin, Yenişehir’in bir eksiğini giderdiğini belirtti.

Kaymakam Seyitoğlu, “Dış güzellikten öte önemli olan iç güzelliği. İç güzellik dışa yansır. Önce buna dikkat edeceğiz. İnsan olarak refah seviyemiz arttıkça ihtiyaçlarımız çeşitleniyor. Dolayısıyla bu ihtiyaçları karşılamak için de ilçemizde, bu kurumun burada açılması beni de ziyadesiyle sevindirdi. Yeni istihdam alanının açılmasıyla birlikte insanlarımız da bu tür mekanlarda kendilerini daha rahat hissedilecekler. İnşallah güzellik merkezi Yenişehir’imize güzellikler katar. Katkı koyan herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Kesilen kurdelanın ardından, güzellik merkezi, açılışa katılanlar tarafından gezildi. Açılışta, sanatçılar tarafından keman konseri verildi. Belediye Başkanı Süleyman Çelik, ilgisini çeken sanatçıları bir süre dinledi. 

HABER: NİHAT BIÇAK 

Kaynak : http://yenisehirim.com/guzelliginiz-emin-ellerde.html.html

Yorumlar

  • ela

    ela

    Hyırlı Olsun. Yenişhire

Yorum Yaz