İBRAHİM ŞEN ADAY ADAYI

İBRAHİM ŞEN ADAY ADAYI

AK Parti’de Belediye Başkan aday adaylığını açıklayanlar arasına İbrahim Şen’de girdi.

İbrahim Şen, AK Parti’den Belediye Başkan aday adaylığı dosyasını AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl’a sundu.

İbrahim Şen, aday adaylığı başvuru sırasında bir de açıklama gerçekleştirdi. İbrahim Şen’in açıklaması şöyle: “Bugüne kadar bu şehre hizmet için çırpılmış eserler bırakmış bütün, Başkan, meclis üyesi ve belediye çalışanlarına şükranlarımızı belirterek başlamak istiyorum. Yurdumuzun birçok bölgesinde olduğu gibi şehrimizde de kaldırımlar, sokak temizliği, kanalizasyon gibi hizmetlerle klasik belediyecilik anlayışı uygulanarak yıllar geçti bu anlayışın terk edilme zamanı gelmiştir, artık belediyeleri sosyal ve ekonomik faaliyetlerden ayrı düşünmek mümkün değildir. Çevremize baktığımızda komşularımızın bu anlayıştan uzaklaştıklarını görüyoruz. Bu güne kadar hastasını bozulan makine otomobil ve benzerlerini bize tamire getirirken biz onlara gider olduk.

Yenişehirli öncelikle üzerindeki manav-muhacir, doğulu-batılı o partili bu Partili kavgasını elinin tersiyle itmeli, el ele vermeli, birbirini sevmeli YENİŞEHİR BİR AİLEDİR düsturu ile hareket etmeli. Bu olmazsa olmazımız olmalı. Karadenizlisi, doğulusu, romanı ile bütün olmalı.

Geçimi ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılık olan şehrimiz insanına belediye güç ve destek olmalı, üretime katkı vermeli, üretici ile birlikte çalışmalı, onun maliyetini azaltıcı, kârını arttırıcı faaliyetler içinde olmalı. Risk alabilen, istihdam oluşturan, toplumun ve yatırımcının önünü açan bir belediye olmalı. Balık satılan değil, balık tutabilen, sosyal yaşam alanları açan, Sanat ve Kültür şehrin bir parçası haline getiren bir belediyecilik anlayışı olmalı.

Bu düşüncelerle yola çıktık. Şehrimizin insanı ekonomik, sosyal kültürel yönlerden seviyesini yukarılara çıkaracağına inandığımız projeler hazırladık, ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılık konusunda eğitim ve tecrübesi olan arkadaşlarımızın yanında, serbest meslek, esnaf, işçi, Çiftçi, genç arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz ekibimiz ile belediye başkan aday adaylığı başvurumuzu yapıyoruz. Başvuruda bulunan bütün adayların bu şehir için bir değer olduğuna inanıyorum. Partimizin göstereceği adayı arkadaşlarımızın dışındaki diğer aday arkadaşlarımızın da bu süreçten sonra bu yönetimin içinde ve yanında olmaları gerektiğine, onların görüş ve tavsiyelerinin daha güzel bir şehir için gerekli olduğuna inanıyorum. Bir başka arkadaşıma görev verildiğinde hiçbir beklenti içinde olmadan onun ve partimizin yanında olacağımın da bilinmesini istiyorum. Bu süreçte bize güç veren siz değerli arkadaşlarımıza Teşekkür ederim. Dilerim Rabbim bu güzel şehir için en güzelini, en hayırlısını lütfeder”.

HABER: FATİH AK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/ibrahim-sen-aday-adayi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz