İSMAİL KÜÇÜK AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

İSMAİL KÜÇÜK AK PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

AK Parti’de aday adaylığı süreci oldukça hareketli geçerken, Bursa’da yaşayan Yenişehirli Hemşehrimiz Makine Mühendisi İsmail Küçük de AK Parti’den Milletvekili aday adayı oldu.

1974 Yenişehir doğumlu İsmail Küçük, kendi kurduğu şirketin ortağı olarak iş hayatını sürdürüyor.

Eli ve 3 çocuk babası AK Parti’den Milletvekili aday adayı İsmail Küçük, “Bana destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Seçimlerin ülkemiz ve milletimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Tüm aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Saygıdeğer Bursa halkına da saygılarımı sunuyorum” dedi.

İSMAİL KÜÇÜK KİMDİR?

1974 yılında Bursa’nın Yenişehir ilçesinde doğdu. İlkokulu Yenişehir Aydoğdubey İlkokulunda okudu. Ortaokul ve lise öğretimini Yenişehir İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1997 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

1997-2005 yılları arasında çeşitli özel kuruluşlarda Makine Mühendisi olarak çalıştı. 2005 yılında Isınet Mühendislik şirketini kurdu. Halen şirketin kurucu ortağı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Gençlik yıllarından beri aktif olarak siyasi ve sosyal hayatın içinde bulundu. Lise ve Üniversite yıllarında Milli Gençlik Vakfı öğrenci temsilciliği yaptı. Refah Partisi ve Fazilet Partisi gençlik kollarında görev aldı. Has Parti Bursa kurucuları arasında bulunup, İl Başkan Yardımcılığı görevini yaptı. AK PARTİ 2014 yılı Bursa il yönetiminde yedek üye olarak bulundu.

2004-2011 yılları arasında Teknik Elemanlar Derneği (TEKDER) Bursa Şube Başkanlığı yaptı. 2014-2016yılları arasında Yedi Hilal Derneği Bursa Şubesi kurucu Başkanı olarak görev yaptı. 2013-2014 Bursa MÜSİAD Yönetim kurulu üyeliği yaptı. Halen MÜSİAD, IHH, BİHMED, Yedi Hilal, TTMD Sivil toplum kuruluşlarında üyeliği devam etmektedir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/ismail-kucuk-ak-partiden-milletvekili-aday-adayi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz