KENDİLERİ KÜÇÜK, YÜREKLERİ BÜYÜK

KENDİLERİ KÜÇÜK, YÜREKLERİ BÜYÜK

Kendileri küçük, ama yürekleri büyük öğrencilerden anlamlı yardım…

Yenişehir TOKİ Orhangazi Ortaokulu Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencileri “Yardım Et Mutlu Et” kampanyası çerçevesinde, okul öğrencileri ve velilerini harekete geçirerek 6-14 yaş öğrenciler için giysi ve ayakkabı toplama kampanyası düzenledi.

TOPLANAN EŞYALAR BİTLİS’E GÖNDERİLDİ

Kampanya çerçevesinde toplanan onlarca koli çocuk eşyası, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Bitlis Jandarma Komutanlığı’na gönderildi.

TALEP ÖĞRENCİLERDEN GELDİ

TOKİ Orhangazi Ortaokulu Sosyal Yardımlaşma Kulübü Rehber Öğretmeni Mustafa Aktan; “Öğrencilerimizden gelen talep doğrultusunda yaptığımız çalışmalar sonucunda ihtiyacı olan öğrencilere yardım yapmaya karar verdik. Zor şartlarda eğitim gören uzak illerimizde ki kardeşlerine yardım etmek istemeleri bizi mutlu etti. Bizlere destek olan başta Okul Müdürümüz Necati Özkan olmak üzere tüm öğretmen arkadaşlarımıza ve velilerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonrada her fırsatta ihtiyaç sahibi öğrencilere nerede olursa olsunlar destek olmaya devam edeceğiz. Kulübümüz bu faaliyetin dışında da eğitim öğretim döneminde okulumuzda ihtiyacı olan birçok öğrenciye destek olduğu gibi yurt dışında ihtiyaç sahibi bir yetimin de eğitim giderlerini karşılayarak dünya barışına destek vermektedir ve vermeye devam edecektir” şeklinde konuştu.  

HABER: NİHAT BIÇAK

 

Kaynak : http://yenisehirim.com/kendileri-kucuk-yurekleri-buyuk.html.html

Yorumlar

  • Necati Özkan

    Necati Özkan

    Çocuklarımı ve onlara rehberlik eden Öğretmenlerini tebrik ediyorum. Bu tür faaliyetleri desteklemeye devam edeceğiz inşallah

Yorum Yaz