KURUM MÜDÜRLERİYLE BEYİN FIRTINASI

KURUM MÜDÜRLERİYLE BEYİN FIRTINASI

Yenişehir Özel Destek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Yenişehir’de bulunan ve eğitim-öğretim veren özel kurum müdürlerine kahvaltı programı gerçekleştirdi.

Yenişehir Özel Destek Özel ve Rehabilitasyon Merkezi’nde gerçekleşen kahvaltı programına, Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz, Şube Müdürleri Muhammet Asil, Mustafa Karaaslan ve Yenişehir’de faaliyet gösteren özel eğitim kurumlarının müdürleri katıldı.

Kahvaltıda, Milli Eğitim İlçe Müdürü Musa Ayaz, şube müdürleri ve Özel eğitim kurum müdürlerini, Yenişehir Özel Destek Özel ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Kamettin Baştürk ağırlarken, kahvaltı, samimi bir ortamda geçti. Yenişehir Özel Destek Özel ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Kamettin Baştürk, “Özel kurum müdürlerinin kaynaşma kahvaltısı kapsamında gerçekleştirdiğimiz programa katılım gösteren başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa Ayaz olmak üzere, şube müdürlerimiz Muhammet Asil, Mustafa Karaaslan ve katılım gösteren tüm özel kurum müdürlerimize teşekkür ediyorum. Kahvaltıya tüm kurum müdürlerimizi davet ederek, iletişimimizi kuvvetlendirip beyin fırtınası yapma fırsatı bulduk. Verimliliği arttırma, pozitif dayanışma gerçekleştirme adına düzenlenmiş bir programdı. Çok güzel ve yararlı bir program oldu” dedi. 

HABER: NİHAT BIÇAK 

Kaynak : http://yenisehirim.com/kurum-mudurleriyle-beyin-firtinasi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz