MEHMET KAYA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MEHMET KAYA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Belediye eski başkanlarından Mehmet Kaya, 31 Mart günü yapılacak Yerel Seçimlerde Saadet Partisi’nin adayı oldu.

Mehmet Kaya, bugün Saadet Partisi İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen tanıtım toplantısında aday dosyasını SP İlçe Başkanı Adem Beyazıt’a teslim etti. Mehmet Kaya, seçimlerde ‘Yenişehir İttifakı’ oluşturacaklarını söyledi.

Yoğun ilginin olduğu adaylık açıklamasına Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Mehmet Atmaca, SP Yenişehir İlçe Başkanı Adem Beyazıt, muhtarlar, partililer ve vatandaşlar katıldı.

ADEM BEYAZIT: ÇOK DÜŞÜNDÜK VE KAYA’YA ADAYLIK TEKLİFİ GÖTÜRDÜK

Adaylık açıklamasında ilk konuşmayı SP İlçe Başkanı Adem Beyazıt yaptı. Adem Beyazıt, Mehmet Kaya’ya teklif götürmeden önce çok düşündüklerini ve ondan sonra teklif götürmeye karar verdiklerini söyledi.

Beyazıt şunları aktardı: “1 Nisan sabahı Allah’ın izniyle Yenişehir belediyesine Milli Görüş bayrağını nasıl dikeriz diye çok düşündük ve çok tecrübeli Mehmet Kaya abimize teklif götürmeye karar kıldık. Sağolun o da bizi kırmadı. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

MEHMET KAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİĞE DAVET

Saadet Partisi adayı Mehmet Kaya ise yaptığı konuşmada, ne Millet Ne Cumhur ittifakı, biz Yenişehirlilerle Yenişehir İttifakını oluşturacağız” dedi.

Mehmet Kaya, “Bu aday başvurusu olduğu için sözümü fazla uzatmak istemiyorum. Daha yeni başladık. 2 ay hergün sizlere konuşacağım. Yenişehir’de Saadet Partisi temsilcileriyle beraber bütün Yenişehir halkının temsilcileriyle Belediye Meclis Üyeleri yaparak Yenişehirle elele ittifakı kuracağız. Hedefimiz bu. Sizlerdi bu konuda birlik ve beraberliğe davet ediyorum. Biz Yenişehir için varız. Ben Yenişehir’in meselelelerini ezbere biliyorum. Biz Yenişehir’in sokaklarını 3 ay da deterjanla yıkar, çamur mamur bırakmayız. Böyle bir şey yok arkadaş. Ben kıtlık dönemlerinde belediye başkanlığını yaptım, her Çarşamba günü sokakları deterjanla yıkadım. Meseleler çok uzun ama nasıl olsa her mahalleye 3 kez gideceğimiz için bunları anlatacağız. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Atmaca ise, yaptığı konuşmada, değişimin şart olduğunu kaydetti ve Saadet Partisi adayı Mehmet Kaya’ya destek istedi.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/mehmet-kaya-adayligini-acikladi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz