MHP’DEN ERCAN ÖZEL AÇIKLAMASI

MHP’DEN ERCAN ÖZEL AÇIKLAMASI

MHP Yenişehir İlçe Başkanı Arif Eren, MHP İlçe teşkilatı adına yaptığı açıklama, Ercan Özel’in partiyle ilişiği kalmadığını açıkladı.

MHP İlçe Başkanı Arif Eren’in, MHP Belediye Meclis Üyeliği yapan Ercan Özel hakkında şu açıklamalarda bulundu: “Belediye Meclis Üyesi olan Ercan Özel in Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı kayıtlarına göre MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ile üyelik ilişkisi bulunmamaktadır.

Hasbelkader seçilmiş olduğu makama yapmış olduğun saygısızlık artık çığrından çıkmış olup, sağda solda MHP sayesinde bir yerlere gelip adam yerine konulduğunu unutmuş bulunmaktadır. Yeni kurulacak olan oluşumlarda kendine yer etmek için sevimli gözüküp yeni maskeler bulmaya başlamış, adeta ikili, hatta üçlü oynamaya başlamış kendine yerler edinmeye çalışmaktadır.

İzah olunan bu durum nedeni ile Belediye Meclisimizin işleyişinde bu kişinin MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GRUBUMUZUN üyesi olmadığı, partimizi temsil etmediği ve aynı zamanda bu şahsın partimize ve Devletimize muhalif olan siyasi parti ve siyasi parti dışındaki, kıvrak cemaat sempatizanı bir takım muhalif kuruluşlarla iş birliği içerisinde bağlantısının olduğu iddiaları üzerine sergilemiş olduğu ve Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü harekete yakışmayacak tavır ve hareketlerde bulunduğundan dolayı bundan sonraki yapılan değerlendirme ve görevlendirmelerin PARTİMİZİ ilgilendirmediğini Kamuoyunun bilgilerine sunarız”

Diğer yandan, MHP İlçe Başkanı Arif Eren, bu sabah Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’e, Ercan Özel’in partileriyle bir ilişiği kalkmadığına dair bir dilekçe verdi.   

HABER: NİHAT BIÇAK

Kaynak : http://yenisehirim.com/mhpden-ercan-ozel-aciklamasi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz