MHP’YE 318 YENİ ÜYE KATILDI

MHP’YE 318 YENİ ÜYE KATILDI

MHP Yenişehir İlçe teşkilatının gerçekleştirdiği ilçe divan toplantısında, partiye 318 yeni üye katıldı. Toplantıda, 2 dönemden beri az farkla kaybettikleri seçimi bu kez kazanacakları iddia edildi.

Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ilçe divam toplantısına; İl Başkanı Tevfik Topçu, MYK Üyesi Fevzi Zırhlıoğlu, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Muhammed Tekin, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Meriç, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP’li Yenişehir Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

ESKİ İLÇE BAŞKANI KILIÇ’TAN KUR’AN TİLAVETİ...

Eski İlçe Başkanı ve Emekli Müftü Zekeriya Kılıç’ın Kur’an tilaveti ile başlayan ilçe divan toplantısında konuşan İlçe Başkanı Arif Eren, hiç birisinin makam ve mevkii peşinde koşmadıklarını belirterek, ‘Bizim günlük hesaplarımız yok. Milliyetçi ve Ülkücüyüz. Milliyetçiliğin ve Ülkücülüğün adresi MHP’dir. Dün olduğu gibi bugün de devletimizi parçalamaya çalışıyorlar. Şer ittifakları yarın da boş durmayacak. Ancak bu ülkede bir tek ülkücünün kalması halinde bu ülkeyi asla böldürmeyeceğiz. Buna kimsenin gücü yetmeyecektir’ dedi.

İçimize sokulmaya çalışılan fitne fesatçılara fırsat vermeden omuz omuza yürüyüşlerini sürdüreceklerini belirten Eren, ‘Bu kutlu yürüyüşün sonunda iki kez kıl payı kaçırdığımız yerel seçimleri inşallah bu kez kazanacağız. Çünkü Yenişehir iyi yönetilmiyor. Çiftçi perişan durumda. Biz kapı kapı gezip MHP’yi anlatacağız ve yerel seçimlerde inşallah belediye burçlarına üç hilali dikeceğiz. Bizim kimse ile işimiz yok. Biz kendi işimize bakıp partimizi yücelteceğiz’ diye konuştu.

 MHP Yenişehir Kadın Kolları Başkanı Pervin Varol’da, MHP’li kadınlar olarak verilen her görevi yerine getirmek içim canla başla çalışacaklarını söyledi.

MHP Belediye Meclis Üyesi ve grup sözcüsü Serhat Savcı’da, 2014 yerel seçimlerinde 10 meclis üyesi ile muhalefet görevi aldıklarını belirterek, ‘4 yıldan bu yana bu görevimizi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Onlarca önerge verdik ama hiç birisini beceremediler. Bundan sonra da elimizden geldiğince bize veriler bu görevi yerine getirmek için çabalayacağız’ diye konuştu.

İlçe Divan Toplantısında daha sonra partililer gündeme dair konularla ilgili çeşitli sorular sordular.

FATİH AK

Kaynak : http://yenisehirim.com/mhpye-318-yeni-uye-katildi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz