MUHSİN GİRGİN’DEN ZİYARETLER

MUHSİN GİRGİN’DEN ZİYARETLER

AK Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı Emekli 1. Sınıf Emniyet Müdürü Muhsin Girgin, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik’i makamında ziyaret etti. Muhsin Girgin, AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Adnan Kamıl’a da bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretlerde konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı Muhsin Girgin, “Çeşitli illerde emniyet görevi yaptıktan sonra emekli oldum, yaklaşık 40 yıl çalıştım. En büyük uğraşımızda terör ile mücadelede geçti. Terör ile mücadele içerisinde bulunmuş bir insan olarak, memleketimizin şu an da etrafını sarmış olan düşmanlarıyla mücadele etmekte olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a bu çalışmalarında açık destek verebilmek için yola çıktım. ‘Mevzu vatansa kalan teferruattır’ diyerek çıktığım bu yolda aday olursam hizmet, olamazsam vatanımız ve milletimiz için hizmet eden bu insanlara açık destek verebilmek için aday adayı oldum” diye konuştu.

Muhsin Girgin, son olarak, “Beni son derece samimi ve sıcak bir şekilde karşılayan Belediye Başkanımız Süleyman Çelik ile AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Adnan Kamıl’a çok teşekkür ediyorum” dedi.  

HABER: FATİH AK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/muhsin-girginden-ziyaretler.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz