ÖLÜMDEN DÖNDÜLER!

ÖLÜMDEN DÖNDÜLER!

Yenişehir Çelebiköy yakınlarına meydana gelen kazada, Anadolu Cam'da çalışan Mehmet Akoğlun ile eşi 5 yıldır Doktor Ercan Işık'ın sekreterliğini yapan Semra Akoğlan ölümden döndü. Yenişehir Adliyesinde çalışan Hilmi Kuran’ın da kız kardeş olan Semra Akoğlu’nın kaza anında Karaciğerinde yırtık oluştu. Ameliyat edilen ve daha sonra yoğun bakıma alınan Semra Akoğlun’ın durumu iyiye gidiyor. Eşi Mehmet Akoğlan’ın ise bileklerinde kırıklar oluştu.

Dün sabah saatlerinde Bilecik’ten Yenişehir’e gelmekte olan Mehmet Akoğlan’ın kullandığı 16 JST 70 plakalı özel otomobil, Yenişehir Çelebiköy yakınlarındaki yolu ayarın bariyerlere çarptı.

Kazada araç büyük hasar görürken, araç sürücüsü Mehmet Akoğlan ile eşi Semra Akoğlan yaralandı. Semra Akoğlan’ın karaciğerinde yırtık oluşurken, Semra Akoğlan, Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi’nde ameliyata alındı. Ameliyatın ardından Genel Cerrahi Yoğun bakımda tutulan Semra Akoğlan’ın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Kazada bileklerinde kırıklar oluşan Mehmet Akoğlan’da tedavi altında.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/olumden-donduler!.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz