ŞAMPİYON DOĞANLAR KUPASINI ALDI

ŞAMPİYON DOĞANLAR KUPASINI ALDI

Grubunda şampiyon olan Esnaf Doğanspor U-13 takımı, şampiyonluk kupasını aldı.

KLASMAN GRUBUNDAN ELİT LİGE…

Alt yapıya büyük önem veren Yenişehir Esnaf Doğanspor, büyük bir başarıya imza attı. Esnaf Doğanspor U-13 takımı, 6. Klasman grubunda şampiyon olarak Elit Lig’e çıkmaya hak kazandı.  

ŞAMPİYONLUK KUPASI ORHAN TORUN’DAN…

6. Klasman gurubunu lider tamamlayarak Elit Lig’e çıkmaya hak kazanan Yenişehir Esnafdoğan Spor Kulübü şampiyonluk kupasını Yenişehir TSO Başkanı Orhan Torun’un elinden aldı. Velilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen kupa töreninde coşkulu anlar yaşandı. Minik şampiyonlar ve aileler, kupa töreninde büyük sevinç yaşadılar.

DENİZ DÖRTKARDEŞ’İN İLK KUPASI…

U-13’ün aldığı bu kupa, aynı zamanda Esnaf Doğanspor başkanı Deniz Dörtkardeş’in başkanlığım döneminde aldığı ilk kupa. Şampiyonluk gururu yaşayan Esnaf Doğanspor Başkanı Deniz Dörtkardeş, “Başkanlığım döneminde benim için anlamı çok büyük olan bu ilk kupayı kulübümüze kazandıran ŞAMPİYON DOĞANLARIN her birini tek tek kutluyor ve gözlerinden öpüyorum. Bence bu şehrin çocuklarıyla neler olabileceğinin ilk sinyallerini almış bulunmaktayız. Dışarıdan oyuncu alan değil, dışarıya oyuncu veren bir şehir modeline geçmek için başında olduğum Yenişehir Esnafdoğan Spor Kulübü, üzerine düşen görevi kararlılıkla sürdürecektir” dedi.        

HABER: NİHAT BIÇAK

Kaynak : http://yenisehirim.com/sampiyon-doganlar-kupasini-aldi.html.html

Yorumlar

  • Murat

    Murat

    Tebrikler murat hocam gayretlerinin karşılığını aldın başarılarının devamını dilerim .. Bu arada ilk kupa değildir o cunku sayın başkan döneminde takım bir üst lige playof şampiyonu olarak çıktı

Yorum Yaz