SENTETİK UYUŞTURUCU TERÖRÜ

SENTETİK UYUŞTURUCU TERÖRÜ

SENTETİK UYUŞTURUÇU (BEYİN AVCILARI) TERÖRÜ

Sevgili dostlarım…

Türk milletini Avrupa ülkelerinden ayıran en önemli özelliği, ‘MİLLİ BİR RUHA’ ve cesaretliğe sahip olmamızdır.

Bu durumu bilen dış düşmanlarımız, bizi içten yıkmak ve parçalamak için şimdi de gençlerimizin beyinlerini körerten SENTETİK UYUŞTURUCULARI (BONZAİ VB) kullanıyorlar.

Bu sentetik uyuşturucular, ülkemiz düşmanları tarafından en ucuz şekilde el altından piyasaya sürülüyor. Gençlerimizin kullanımlarını sağlamaları üzerine başlattıkları bu terör savaşına karşı EMNİYET KUVVETLERİMİZ ile birlikte halkımız, bu lanet uyuşturucuya karşı gençlerimizi korumak için HER ZAMAN KOLLUK KUVVETLERİYLE BİRLİKTE mücadele veriyor. Bu lanetin de hakkından geleceğimizi ve gençlerimizi kurtaracağımızı, en ufak bir şüphede kolluk kuvvetlerine İHBAR ederek bu savaştan da galip çıkacağımıza bütün kalbimle inanmaktayım.

Düşmanlarımız çok iyi bilmektedir ki, ülkemize karşı yapılan en ufak bir saldırı hareketinde ülke halkının bir anda görüşü ne olursa olsun bayrak etrafında, birlik beraberliğimizi sağlayacağımızı görüyorlar. Bu yüzden genç beyinlerimizi, genç dimağı çökertmek için lanet olası bu uyuşturucu gizli gizli yayma girişimlerine başlamışlardır!

Daha dün İstanbul’da yakalanan cinsel içerikli sahte hapların, Suriye’nin Rakka kentinde üretildiğini hepimiz duyduk. Amaç, Bonzai gibi ölüm saçmaktır.

Düşmanların yaptığı bu sentetik uyuşturucu terörü yüzünden kullanan insanları ne hale getirdiği hepimiz görüyoruz. Son zamanlarda ülkemizde hırsızlık ve cinayet olaylarına sebep vermesinden dolayı, çok dikkatli olmalı ve bu mücadelenin bir MİLLİ mücadele olduğunu aklımızdan hiç çıkarmamalıyız.

Sevgili dostlarım. Ülkemizin kalkınmasını istemeyen düşmanlarımızın yaptıkları kalleşçe planları, gerek doğudaki cephelerde Mehmetçiğimizin verdiği kahramanca savaşları, gerekse içerde emniyet kuvvetlerinin verdiği mücadeleleri sonucunda her zaman bozguna uğratılacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Sevgili dostlarıma sigarasız ortamda sağlıklı yaşamlar dilerim.

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/sentetik-uyusturucu-teroru.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz