SESSİZ MAÇ

SESSİZ MAÇ

Yenişehir Belediyespor, Pazar günü Yenişehir’de Gürsuspor’u ağırlıyor. Maç, Yenişehir Belediyespor’un cezası nedeniyle seyircisiz oynanacak.

Süper Amatör Lig (A) grubunda 5 maçta topladığı 15 puanla lider durumda bulunan Yenişehir Belediyespor, Pazar günü Yenişehir İlçe Stadı’nda Gürsuspor ile karşılaşacak. Maç, seyircisiz oynanacak. Yenişehir Belediyespor, 4. Hafta oynadığı Elmasbahçespor maçında çıkan olaylar nedeniyle 1 hafta seyircisiz oynama cezası almıştı. Ceza, Gürsuspor maçıyla bitecek.

Yenişehir Belediyespor ile Gürsuspor arasında seyircisiz olarak oynanacak olan maçı sadece, Yenişehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleriyle basın mensupları takip edebilecek.

TARAFTARIMIZ DAHA DİKKATLİ OLMALI

Gürsuspor ile seyircisiz olacak olan maçı değerlendiren Yenişehir Belediyespor Basın Sözcüsü Nihat Bıçak, takımın çok iyi form yakaladığını, ancak bu olumsuz gelişmelerin takıma zarar verebileceğini söyledi.

Nihat Bıçak, “Takım olarak çok iyi gidiyoruz. Oynadığımız 5 maçtan da galibiyet ile ayrıldık. Elmasbahçespor maçında çıkan olaylar nedeniyle Gürsuspor maçını seyircisiz oynayacağız. Taraftarımızdan ricam, bundan sonraki maçlarda daha dikkatli olmaları. Takım çok iyi giderken bu tür olaylar ve saha kapatmalar, takımımızı olumsuz etkiliyor. Herkes taşkınlık konusunda birbirini uyarmalı. Biz öyle takım olmalıyız ki, hem sahada hem de tribünde şampiyon olmalıyız. Bu anlamda her taraftarımıza büyük görev düşüyor” şeklinde konuştu.  

HABER: FATİH AK

Kaynak : http://yenisehirim.com/sessiz-mac.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz