SÜPER AMATÖR LİG MARATONU BAŞLIYOR

SÜPER AMATÖR LİG MARATONU BAŞLIYOR

22 hafta sürecek uzun Maraton, 7 Ekim Cumartesi günü başlıyor.

Süper Amatör Lig’de ‘Başlama düdüğü’ 7 Ekim Cumartesi günü çalıyor.

Süper Amatör Lig temsilcimiz Yenişehir Belediyespor, 22 hafta sürecek uzun maratona, İnegöl’de merhaba diyecek.

İLK MAÇ İNEGÖL’DE…

Yenişehir Belediyespor, yeni oluşturduğu kadrosuyla sezonun ilk maçını 7 Ekim Cumartebi günü İnegöl Kurtuluş sahasında İnegöl temsilcisi İsaören Spor ile yapacak.

MAÇIN BAŞLAMA SAATİ: 16:00

Saat 16:00’da başlayacak olan İsaören maçı için tüm hazırlıklarını yapan Yenişehir Belediyespor’da tek hedef; galibiyet.

Şampiyonluğu ve BAL Ligi’ni hedefleyen Yenişehir Belediyespor’da yönetim, teknik kadro ve futbolcular, şampiyonluk için kilitlenmiş durumdalar.

Sezonun ilk karşılaşması olan İsaören Spor maçı öncesi konuşan Yenişehir Belediyespor Başkanı Birol Becerik, İnegöl deplasmanına mutlak galibiyet için gittiklerini söyledi.

Birol Becerik, “Yeni kadromuzla sezona hazırız. Yaklaşık 2 aylık çalışmalarımızın ardından sezona İsaören Spor ile başlıyoruz. Uzun maratona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bu sebeple galibiyetten başka bir şey düşünmüyoruz. Bu vesileyle sezonun hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Öte yandan, maç için İnegöl’e gidecek taraftarlar için araçların 7 Ekim Cumartesi günü saat 14:00’dan itibaren heykel meydanından kalkacağı bildirildi.  

MAÇ PROGRAMI:

İNG.KURTULUŞ

16.00

SÜPER L.

İSAÖREN SPOR

YENİŞEHİR BLD SPOR

 

Kaynak : http://yenisehirim.com/super-amator-lig-maratonu-basliyor.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz