SÜT ÜRETİCİ BİRLİĞİ ÜYELERİNİ UMRE’YE GÖTÜRECEK

SÜT ÜRETİCİ BİRLİĞİ ÜYELERİNİ UMRE’YE GÖTÜRECEK

Yenişehir-İznik Süt Üreticileri Birliği, üyelerini kutsal topraklara götürecek. Yenişehir-İznik Süt Üreticileri Birliği, 12-25 Mart arası 14 günlük Umre yolculuğu için Alkuş Turizm ile protokol imzaladı.

Yenişehir-İznik Süt Üreticileri Birliği ile Alkuş Turizm’in imzaladığı protokol ile birlik üyeleri, uygun fiyatlarla Umre’ye gidecek. 14 günlük Umre ziyaretini kapsayan programda birlik üyeleri, Regaib Kandilini de kutsal topraklarda geçirecekler.

Yenişehir-İznik Süt Üreticileri Birliği Başkanı Nazif Tuna ile Alkuş Turizm ortaklarından Necat Alkuş arasında imzalanan protokol sonrası, Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’na da Umre programı hakkında bilgi aktarıldı.

Yenişehir-İznik Süt Üreticileri Birliği Başkanı Nazi Tuna, üyelerden gelen talep üzerine böyle bir organizasyon düzenlediklerini kaydetti. Nazif Tuna, “Üyelerimizden Umre ile ilgili yoğun bir talep geldi. Biz de bu talepler doğrultusunda Alkuş Turizm ile anlaştık. Alkuş Turizm, Umre’ye gidecek olan birlik üyelerimize büyük kolaylıklar sağladı. Umre fiyatlarını büyük ölçüde aşağıya çektiler. Bu vesileyle Alkuş Turizm yetkililerine teşekkür ediyorum. Umre programımız 14 gün sürecek. Umre’ye gidecek üyelerimizi, Süt Üretici Birliği’ne müracaat için bekliyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Alkuş Turizm ortaklarından Necati Alkuş da, “Yenişehir-İznik Süt Üreticileri Birliği’nden tarafımıza böyle bir talep geldi. Öncelikle Yenişehir-İznik Süt Üreticileri Birliği’ne bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Bizleri tercih etmeleri sebebiyle büyük bir onur duyduk. Alkuş Turizm olarak, elimizden geldiğince Umre fiyatını aşağıya çektik. İnşallah güzel bir Umre yolculuğu yapacağız” şeklinde konuştu.

NE KADAR ÖDEYECEKLER?

Yenişehir-İznik Süt Üreticileri Birliği üyeleri, 14 günlük Umre programında 4 kişilik odalarda kişi başına 750 dolar, 3 kişilik odalarda kişi başına 800 dolar, 2 kişilik odalarda ise kişi başına 850 dolar ücret ödeyecekler.

HABER: NİHAT BIÇAK

Kaynak : http://yenisehirim.com/sut-uretici-birligi-uyelerini-umreye-goturecek.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz