TİCARET BORSASI’NDAN HİZMET BİNASI AÇILIŞI

TİCARET BORSASI’NDAN HİZMET BİNASI AÇILIŞI

Yenişehir Ticaret Borsası Hizmet Binası, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katıldığı törenle hizmete açıldı.

2017 yılında Yenişehir Gündoğan Mahallesi Beyazoğlu Sokak’ta yapımına başlanan ‘Yenişehir Ticaret Borsası Hizmet Binası’ tamamlanarak hizmete açıldı.

Hizmet binasının açılışı, düzenlenen törenle gerçekleşirken, açılış törenine, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Yenişehir Garnizon Komutanı Albay Hakan Cirit, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, MHP İlçe Başkanı Arif Eren, İYİ Parti İlçe Başkanı Nihat Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Albayrak, İlçe Jandarma Komutanı Burak Dural, Ticaret Borssı Başkanı Saim Bolaca, Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Torun, TSO Meclis Başkanı Saülih Hoşgönül, Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş, Muhtarlar Derneği Başkanı Enver Zengin, 307 Sayılı Yenişehir Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Hakkı Çetin, 269 No’lu Servisçiler Kooperatifi Başkanı Şükrü Sezer, 21 ve 77 No’lu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Üzeyir Şebin, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Anıl, Yenişehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda misafir katıldı.

Edilen duanın ardından açılış kurdelesini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu ve Ticaret Borsası Başkanı Saim Bolaca birlikte kestiler.

Açılışın ardından hizmet binasını gezen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Borsa Başkanı Saim Bolaca’ya hayırlı olsun dileklerini iletti.

Borsanın yeni hizmet binasında, çok amaçlı toplantı salonu, yönetim kurulu ve meclis başkanlıkları odaları, sicil ve kayıt bölümleri bulunuyor.

HABER: NİHAT BIÇAK

Kaynak : http://yenisehirim.com/ticaret-borsasindan-hizmet-binasi-acilisi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz