TOKİ’YE BÜYÜK İLGİ

TOKİ’YE BÜYÜK İLGİ

Yaklaşık 9 yıl önce bitirilerek teslim edilen TOKİ 1. Etap konutlarına, ilgi her geçen gün artıyor.

Yenişehir’de Yenigün Mahallesi’nde 37 Blok ve 750 daire olarak inşa edilen TOKİ 1. Etap’ta 4 bin kişi yaşarken, kiralık ve satılık ev için TOKİ’nin yolunu tutanlar, büyük hayal kırıklığı ile geri dönmek zorunda kalıyorlar.

TOKİ konutlarına gösterilen ilginin en büyük nedeni de, TOKİ konutlarının bulunduğu bölgenin son derece güvenli ve huzurlu olması.

Birinci Etap TOKİ Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bilgili, siteye gösterilen ilginin şaşırtıcı düzeyde olduğunu kaydetti.

Site Başkanı Mustafa Bilgili, “Sitemiz, son derece temiz, güvenli ve huzurlu bir site. Bunun dışında sitemiz, bölge olarak en güzel bölgede bulunuyor. Sitedeki komşuluklar da imrenilecek düzeyde. Biz yöneticiler de sitemizin tüm eksiklerini gidermeye gayret gösteriyoruz. Bize gelen sıkıntılar da anında çözüme ulaşıyor. Hepsi bir araya toplanınca da sitemiz, tercih edilen konutların başında yer alıyor” dedi.

KİRALIK YA DA SATILIK EV BULMAK NEREDEYSE İMKANSIZ!

Yenişehir’de kiralık ve satılık ev arayanların ilk durağının TOKİ Sitesi olduğunun altını çizen Birinci Etap TOKİ Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bilgili, “Yenişehir’de ev kiralayacak ya de ev alacaklar ilk önce TOKİ’ye uğruyorlar. Bizden de bilgi alıyorlar, ama TOKİ’de kiralık ya da satılık ev bulmak neredeyse imkansız. Sitemiz, Yenişehir’in en gözde sitelerinden birisi” şeklinde konuştu.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

Kaynak : http://yenisehirim.com/tokiye-buyuk-ilgi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz