ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN BİRLİK VE DAYANIŞMA KERMESİ

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN BİRLİK VE DAYANIŞMA KERMESİ

Yenişehir Ülkü Ocakları’ndan ‘Birlik, Dayanışma ve Tanışma’ kermesi.

Yenişehir Ülkü Ocakları, İznik Yolu üzerinde bulunan eski Emniyet Müdürlüğü yanında ‘Birlik, Dayanışma ve Tanışma’ adı altında bir kermes açtı. Kermes, 27 Ekim Cuma gününe kadar açık kalacak. Kermeste, çeşitli eşyalar dışında, gıda maddeleri de satışa sunulacak.

Kermesin açılışına, Yenişehir Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Silahlı dışında Kaymakam Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, Belediye Başkan Yardımcısı Zekai Dündar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz, Yenişehir TSO Başkanı Orhan Torun, Belediye Meclis Üyeleri ile Ülkü Ocakları üyeleri katıldı.

ÖMER SİLAHLI’DAN YENİŞEHİRLİ ESNAFA TEŞEKKÜR

Yapılan dua ile açılan kermesin geliri, Ülkü Ocakları’na bırakılacak. Yenişehir Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Silahlı, kermese katkı sağlayan Yenişehirli esnaflara teşekkür etti. Ömer Silahlı, “Kermesimizin açılışına katılan ve destek sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Kermesimiz 27 Ekim Cuma gününe kadar açık kalacak. Kermesimizin geliri Yenişehir Ülkü Ocakları’na bırakılacak. Tüm Yenişehir halkını kermesimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.  

HABER: NİHAT BIÇAK

Kaynak : http://yenisehirim.com/ulku-ocaklarindan-birlik-ve-dayanisma-kermesi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz