YAĞLI TOHUMLAR’DA HAKKI ÇETİN’E GÜVENOYU

YAĞLI TOHUMLAR’DA HAKKI ÇETİN’E GÜVENOYU

S.S. 307 Sayılı Yenişehir Yağlı Tohumlar Kooperatifi’nin gerçekleşen Olağan Genel kurulunda mevcut Başkan Hakkı Çetin, güvenoyu alarak tekrar başkan oldu.

Divan Kurulu Başkanlığını Fikri Yılmaz’ın yaptığı Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezindeki genel kurula, Yağlı Tohumlar Kooperatifi delegeleri yoğun ilgi gösterdi.

Tek adaylı genel kurulda gündem maddeleri oy birliği ile kabul edilirken, Başkan Hakkı Çetin, “Bütün delege arkadaşlarımıza gösterdikleri ilgi ve teveccühten ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

307 Sayılı Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanı Hakkı Çetin, 10 yıldan bu yana başkanlık yaptığı kooperatifi daha yükseklere taşımayı hedeflediklerini kaydetti. Hakkı Çetin, “Bize güvenen arkadaşların bu zamana kadar yüzlerini yere eğdirmedik, Allah’ın izniyle bundan sonra da eğdirmeyeceğiz. Bütün delege arkadaşlarımıza gösterdikleri ilgi ve teveccühten ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah kooperatifimizi hep birlikte daha yükseklere çıkartacağız” şeklinde konuştu. 

Yağlı Tohumlar kongresine Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, MHP İlçe Başkanı Arif Eren, AK Parti Belediye Başkan Adayları Sadi Aktaş, Nihat Bıçak, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hakan Aranmaz ile sivil toplum örgütü başkan ve yöneticileri katıldı.

Hakkı Çetin’in listesinde şu isimler bulunuyor; Mehmet Emin Turgut, İsmail Eriş, Suat Durmuş.

Asil Kooperatif Listesi ise şöyle: Hakkı Çetin, İbrahim Demiray ve Cengiz Tuğral.

HABER: NİHAT BIÇAK

 

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/yagli-tohumlarda-hakki-cetine-guvenoyu.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz