YENİŞEHİR TSO’DA TEK ADAYLI SEÇİM

YENİŞEHİR TSO’DA TEK ADAYLI SEÇİM

Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda başlayan seçimler, tek adaylı olarak devam ediyor. Mevcut Başkan Orhan Torun, seçime tek aday olarak girerken, yönetim kurulunda değişiklikler yaptıklarını kaydetti.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve başkan adayı Orhan Torun, "Yaklaşık 530 üyemiz var, bir dönem elimizden geldiği müddetçe güzel işler yapmak için üyelerimizden yetki almıştık. Yönetim kurulumuz ile yaptığımız istişarelerden sonra yeniden göreve talip olduk. Bu arkadaşlarımızın hepsi başkanlık yapabilecek kapasitede. Tek aday olarak seçimlere katıldık. Sonuçların üyelerimize odamıza ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

YÖNETİM KURULU’NDA DEĞİİKLİKLER VAR…

Başkan Torun, “Bu dönem listemizde değişiklikler yaptık. Yeni oluşturduğumuz yönetim kurulu listemiz ile üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışacağız” dedi.

Yapılan seçimlerde Başkan Orhan Torun ve yönetimine başarılar dileyen AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl, “TSO ilçemizin önemli kurumlarından birisi bende bir dönem bu güzide kurumda meclis başkanlığını görevinde bulundum.Öncelikle yapılan seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını diliyor,seçilecek arkadaşlara başarılar diliyorum” diye konuştu.

FATİH AK

 

Kaynak : http://yenisehirim.com/yenisehir-tsoda-tek-adayli-secim.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz