YENİŞEHİR'DE KADIN CİNAYETİ!

YENİŞEHİR'DE KADIN CİNAYETİ!

Yenişehir’de dehşet! 4 aydır ayrı yaşadığı karısını öldürdü.

Yenişehir’de aile cinayeti…

Alınan bilgiye göre eşinden 4 aydır ayrı yaşayan ve işsiz olduğu öğrenilen 30 yaşındaki Emrah Yavuz, bugün saat 15:00 sıralarında Bursa’dan Yenişehir 100. Yıl Mahallesi’nde yaşayan çocuklarını görmeye geldi. Bu esnada Emrah Yavuz ile 28 yaşındaki eşi Belma Yavuz arasında tartışma çıktı. Karı koca arasındaki tartışma kavgaya dönüşürken, koca Emrah Yavuz ayrı yaşadığı karısını ekmek bıçağıyla kalbinden yaraladı.

Ağır yaralanan genç kadın ve Yenişehir Devlet Hastanesi’ne kaldırılan genç kadın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Eşini öldüren ve kendi de kolundan hafif şekilde yaralanan koca Emrah Yavuz, gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/yenisehirde-kadin-cinayeti!.html.html

Yorumlar

  • Yıldız

    Yıldız

    Haberin tam olarak öğrenmeden yalan yanlış paylaşmak ne kadar doğru ilk olarak 4 aydır değil 7 aydır ayrılar ve bu emrah deden pislik defalarca kadina iftira attı ve sürekli evine gelip tehdit etti en son cocuklarinin saçlarını yoldu bu nasıl babalık onun derdi çocuklarını falan görmek değildi kasten yapılmış bir cinayettir kullandığı maddeler ortadadır ruh sağlığı senelerdir bozuk ona rağmen senelerdir belma düzelmesi için hem kendisine hem emrahin ailesine(annesine abisine) yalvardı ama hiç biri ilgilenmedi yalan yanlış haberlere itibar etmeyin doğrusunu öğrenin yenisehir halkı kadınlarımızı suçsuz oldukları halde suçlu göstermeyelim arkasında duralım

Yorum Yaz