YENİŞEHİR’DE KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR

YENİŞEHİR’DE KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR

Yenişehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 30 Kasım-10 Aralık 2017 tarihleri arasında 1. Kitap Günleri etkinliği düzenleniyor. 30 Kasım günü saat 10:30’da açılışı yapılacak olan ‘Kitap günleri’nin açılış kurdelasını, Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ile birlikte, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş kesecek.

ETKİNLİK KÜLTÜR MERKEZİNDE…

Yerel yazarlarla birlikte çok sayıda yazarın katılacağı, söyleşi ve imza günlerini kapsayan etkinlik, Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer HALİSDEMİR Kültür Merkezinde yapılacak.

BELEDİYE BAŞKANI ÇELİK’TEN ETKİNLİĞE KATILMA ÇAĞRISI…

Belediye Başkanı Süleyman Çelik, 1. Kitap Günleri Etkinliği ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yenişehirli kitap dostları ile yazarlarımızı bir araya getirmenin heyecanı içerisindeyiz. Bu yıl birincisini düzenleyeceğimiz etkinliğimizde toplanan kitap bağışlarıyla ilçemizin ihtiyacı olan bir mahallesine kütüphane kazandırmayı hedefliyoruz. Etkinliğimiz boyunca; Ali BİLGİÇ, Gürhan ADANA, Hafize GÜN, Muhsine ARDA, Necip KAHRAMAN, Nurettin BAYDUR, Turgut YÜCE, Temirağa DEMİR, Feride İLGÜN, Ferit Bilge GÜLTEKİN, Gönül AYDEMİR ADIGÜZEL, Faruk ANBARCIOĞLU, Muhittin LAÇİN, Songül YILMAZ, Özer YILMAZ, Toğan Kuter EREN, Sibel YILMAZ, Ömer Ekinci MİCİNGİRT, Halime YILDIZ, Ülker KURTCAN, Nihat GÖKMEN, Nesibe ÖZCAN ÖZBİÇER, Nursel ARAS ve Uğur ARSLAN katılım sağlayacaklardır. Şimdiden çok kıymetli yazarlarımıza teşekkür ediyor, 11 gün boyunca devam edecek olan etkinliğimize vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.


HABER: NİHAT BIÇAK

Kaynak : http://yenisehirim.com/yenisehirde-kitap-gunleri-basliyor.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz