YENİŞEHİR'DE YENİ KOOPERATİF KURULDU

YENİŞEHİR'DE YENİ KOOPERATİF KURULDU

Yenişehir’de, S.S. Yenişehir Organize Sanayi Bölgesi Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi adı altında yeni bir kooperatif kuruldu. YOSAB Bölgesinde faaliyet gösteren Kooperatif Kurucu Başkanı Ahmet Esmer, 1 Nisan gününden itibaren resmi olarak faaliyetlerine başladıklarını belirtti. Kooperatifin üst düzey yöneticiliği ise Levent Ertoğral yapacak.

MANİSA KULA’YA SODA ŞİŞESİ TAŞIYORLAR…

İlçedeki Şişecam Fabrikalarından yükledikleri boş maden suyu şişelerini Manisa Kula'daki Kula Soda Fabrikasına götürdüklerini belirten Esmer, şimdilik 30 araçla çalıştıklarını anlattı. Üye sayısıyla birlikte araç filosunu da genişleteceklerini, böylelikle diğer firmaların taleplerini de değerlendireceklerini ifade eden Esmer, "Kooperatifimize ilgi çok büyük. Kurulur kurulmaz yoğun talep almaya başladık. Yönetim kurulumuzda bunları değerlendiriyoruz. Sağlam adımlarla gitmek ve büyümek istiyoruz. Ancak, kısa sürede büyük yol alacağımızı düşünüyoruz. Bu vesileyle Kooperatifimizin kurulma aşamasında verdiği desteklerden ötürü Belediye Başkanımız Davut Aydın'a kooperatifimiz adına teşekkür ediyorum" dedi.

LEVENT ERTOĞRAL: BÜYÜK TECRÜBE EDİNDİK

Kooperatifin üst düzey yöneticiliği yapan Levent Ertoğral, geçmişte yaptıkları hatalardan büyük dersler çıkardıklarını ve bu hataların kendilerine büyük tecrübeler edindirdiğini söyledi.

Levent Ertoğral, ‘Yönetim kurulu ve ekip olarak çok tecrübeliyiz. Kısa sürede büyük işler başaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Zaten daha kurulur kurulmaz Kula Maden Suyu ile anlaştık. Bizlere güvenen Kula Maden Suyu sahibi Kemal Zabunoğlu ve ailesine sizin aracılığınız ile teşekkür etmek istiyorum. Görüştüğümüz başka firmalar da var. İnşallah firmalarla zaman içerisinde çalışmaya başlayacağız’ şeklinde konuştu

Levent Ertoğral, kooperatife üye olmak isteyenleri kooperatife davet etti.  

Ahmet Esmer başkanlığındaki kooperatifin kurucu yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Çetin Esmer, Mehmet Ertoğral, Mehmet Özkorkmaz, Mustafa Turhanlı, Hayrettin Hece, Atiye Eroğlu.

HABER: NİHAT BIÇAK

REKLAM

Kaynak : http://yenisehirim.com/yenisehirde-yeni-kooperatif-kuruldu.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz