YUSUF SÜER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

YUSUF SÜER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 

14 Ocak 2018 Pazar günü saat 14:00’da Yenişehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde seçimli Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirecek olan Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkârları Odası Başkanı Yusuf Süer, kongre öncesi yeniden aday olduğunu açıkladı.

Seçime birlikte gireceği ekibiyle birlikte Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkârları Odası’nda bir açıklama yapan Başkan Yusuf Süer, gençleştirilmiş bir ekiple yola devam etmek istediklerini söyledi.

Yusuf Süer, “Genç ve dinamik bir ekip kurduk. Bugüne kadar yaptığımız işlerin üstüne daha iyilerini eklemek istiyoruz. Genç arkadaşlarımızla bunu başaracak güçteyiz” dedi.

Gerçekleştirecekleri genel kurula tüm üyeleri ve Yenişehir halkını davet eden Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkârları Odası Başkanı Yusuf Süer, “Tarafıma göstermiş oldukları teveccühten dolayı tüm odamız üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Yeniden odamızın değerli üyelerinden destek istiyor bekliyorum. Bu vesileyle genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Diğer yandan, Yenişehir Demirciler ve Madeni İşler Sanatkârları Odası seçimi öncesi, şu ana kadar Yusuf Süer’den başka adaylığını açıklayan olmadı.

HABER: NİHAT BIÇAK 

Kaynak : http://yenisehirim.com/yusuf-suer-adayligini-acikladi.html.html

Yorumlar

    Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

    İlk yorumu siz yapın!

Yorum Yaz